Biuro księgowe z Wraszawy

pan dobra rada

Re: Biuro księgowe z Wraszawy

Postautor: pan dobra rada » 05 gru 2013 10:33

Czyli chwalimy tu swoje firmy? ;) A ktoś mógłby się jakoś bardziej rzeczowo i konkretnie wypowiedzieć na temat współpracy z jakąś firmą zewnętrzną? Bo coraz lepiej mi się kręcą biznesy i chciałbym rachunkowość szeroko pojętą zlecić, a same linki mnie nie urządzają za bardzo :/

MarRa

Postautor: MarRa » 28 sty 2014 12:43

Poważni biznesmeni nie mają czasu pisać elaboratów na temat innych firm :P a tak serio, to u mnie się powoli rozkręca, więc jeszcze finansowych gigantów nie zatrudniam, ale w poprzedniej pracy współpracowaliśmy z Finanspol ze stolicy, którzy zajmowali się rachunkowością, bilansami finansowymi, doradztwem podatkowym (a to Ci się na bank przyda), audytami, ZUSem… o współpracy nie wiem jak Ci napisać – wszystko było na czas, profesjonalnie i oszczędziło sporo roboty, a nawet i wydatków. Możesz po prostu wpaść do siedziby na Żurawiej i zapoznać się z poziomem obsługi klienta.

pan dobra rada

Postautor: pan dobra rada » 31 sty 2014 15:11

Samo serce centrum? Może się nawet umówię. W sumie kompleksowe usługi są mi bardzo na rękę, bo z czasem mam średnio i jakoś się odgruzować trzeba, więc wolę jakąś firmę z większym stażem, a nie firemkę ze stażystami na słuchawkach , gdzie ktoś zawsze najpierw musiał się kogoś o coś dopytać, zanim dostałem odpowiedź. Dzięki i powodzenia z własnym biznesem!

Utnapisztim

Postautor: Utnapisztim » 28 cze 2014 10:15

a próbowaliście korzystac z usług księgowości online czy niekoniecznie was wirtualne klimaty przekonują?

basiaa

Postautor: basiaa » 20 paź 2014 11:22

ja mogę polecić bde constans. Pracują zdalnie, więc nie ma problemu z doborem biura w mieście. A mają ogromne doświadczenie. Mi bardzo pomogli na początku przy samym rozkręcaniu, potrafią poradzić co i jak załatwić ;)

Pandora
Kontaktowanie:

Postautor: Pandora » 07 sie 2015 12:30

A czy ktoś z obecnych słyszał może coś o biurze Accountant? Poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Słyszałam, że ludzie sobie ją chwalą, ale wolałabym jeszcze popytać, stąd prośba do Was o opinię. Ktoś z Was korzystał z ich usług?

ftOffice

Postautor: ftOffice » 10 cze 2016 16:13

www.ftoffice.pl - do klienta podchodzimy bardzo indywidualnie i w zależności od jego potrzeb dopasowujemy ofertę usług księgowych i kadr. W celu uzyskania dokładniejszych informacji służymy pomocą telefonicznie/e-mailowo oraz przez forum.

Zadzwoń 22 698 51 20 lub napisz do nas kontakt@ftoffice.pl

# ftoffice.pl
wirtualne biuro/księgowość/kancelaria prawna/usługi IT/marketing

Ewa11

Postautor: Ewa11 » 22 wrz 2017 23:07

Ja polecam firmę https://wfirma.pl/ zajmującą się księgowością internetową już od wielu lat. Klienci cenią ich przede wszystkim za mobilność i konsekwentność. Dzięki takim rozwiązaniom możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy, czasu i nerwów.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 03 paź 2017 13:27

Ja zamiast pochwalić jakąkolwiek firmę podam link do strony http://www.uslugi-firmowe.pl/ na której znajduje się bardzo ciekawy artykuł, mówiący o wyborze firmy outsourcingowej. Przedsiębiorca decydujący się na outsourcing usług księgowych powinien staranie wybrać firmę, której zleci usługi. Zgodnie z podpisaną umową firma świadcząca usługi rachunkowe odpowiada przed przedsiębiorcą za terminowe i rzetelne prowadzenie ksiąg, jednak przed Urzędem Skarbowym to podatnik ponosi odpowiedzialność. Dodatkowo w przedsiębiorstwach zatrudniających pracowników występuje obowiązek prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej.

RenatkaGor

Postautor: RenatkaGor » 04 paź 2017 08:15

Popieram przedmówcę.. jakiś czas temu miałam przykrą sytuację, księgowa bardzo mnie zawiodła i wpędziła bądź co bądź, w długi.. musiałam na szybko kogoś znaleźć i wtedy koleżanka poleciła mi biuro rachunkowe z Mokotowa http://kwiatkowska.com.pl/. Księgowa Pani Agnieszka Kwiatkowska jest przesympatyczną osobą, do tego bardzo rzetelną i jak na razie wywiązuje się ze swoich obowiązków. W tym momencie Pani Agnieszka zajmuje się całą księgowością, jak i sprawami kadrowo-płacowymi, a ja jestem bardzo zadowolona :)