Księgowość online i KPIR

Malwa
Kontaktowanie:

Księgowość online i KPIR

Postautor: Malwa » 29 lip 2015 07:49

Witam. Od sierpnia rozpoczynam działalność i chciałabym Was zapytać, czy jeśli korzystam z księgowości online i tam tworzę i przechowuję książkę przychodów i rozchodów to muszę oprócz tego posiadać ją w formie papierowej?

pola1234

Re: Księgowość online i KPIR

Postautor: pola1234 » 16 lip 2017 18:44

Nie polecam takiej księgowej ona powinna być na miejscu doradzić raz dwa prosto z mostu, a nie wszystko mailami które i tak rzadko rozumiemy. Zobacz sobie http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... -finansowe takie szkolenia finansowe powinna odbyć twoja księgowa, koniecznie jej to zapewnij. Inwestycja w firme jest bardzo ważna.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 08 sie 2017 09:09

Ja też zdecydowanie odradzam takie rozwiązanie. Decydując się na samodzielne prowadzenie księgowości trzeba poświęcić czas na rozliczenia i obsługę programu, a ponadto znać zasady obowiązujące w poszczególnych podatkach i pilnować terminów. Zastanów się nad outsourcingiem, ja polecam firmę https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... ccounting/ Biuro lub firma outsourcingowa nie mają urlopów, więc firma nie musi się martwić o przerwy w obsłudze. Dodatkowo mamy możliwość skupienia się na prowadzeniu firmy i oczywiście niewielkie koszty (w zależności od liczby dokumentów generowanych przez firmę, ceny zaczynają się od kilkuset złotych).

Kacpeer
Kontaktowanie:

Postautor: Kacpeer » 18 sie 2017 18:16

moim zdaniem dużo lepiej jest mieć księgowego z którym pogadasz...

eri10

Postautor: eri10 » 22 sie 2017 19:25

ale czy to się wyklucza? moją księgowością zajmuje się firma zewnętrzna macaccounting, z której korzystam już ponad 1,5 roku i z każdym dniem coraz bardziej się do nich przekonuję i poszerzamy zakres usług. wszystko dokumenty mam dostępne online, więc pomijam korki na mieście i użeranie się z księgowoą stacjonarną. Mam wgląd do pełnej dokumentacji w każdym momencie dnia i z każdego miejsc, no a poza tym jeśli rzeczywiście trzeba pogadać i cos wyjasnic to dzwonie i po temacie. Mi szkoda czasu na stacjonarną księgowość juz lepiej wykorzytać go na cos bardziej kreatywnego z korzyscia dla firmy