Biuro rachunkowe w Bydgoszczy

Kacpeer
Kontaktowanie:

Biuro rachunkowe w Bydgoszczy

Postautor: Kacpeer » 18 sie 2017 18:27

Cześć,

u nas w Bydgoszczy jest strasznie ciężko znaleźć dobre biuro rachunkowe. Wszyscy chcą albo niebotyczne sumy za księgowanie jednoosobowej działalności albo swoje biura prowadzą w domu. Znalazłem jedno ciekawe ogłoszenie na mobilne biuro rachunkowe - dzwonie do księgowego i on przyjeżdża po dokumenty albo ja dowożę kiedy chce do siedziby firmy. Odbiór dokumentów na terenie Bydgoszczy gratis, dużo dobrych opinii i cenowo prawie najlepiej w mieście.

AnnaN

Re: Biuro rachunkowe w Bydgoszczy

Postautor: AnnaN » 23 sie 2017 18:25

Zazwyczaj biura na miejscu tak liczą, według jednej stawki czy jdg, czy małe firmy. Jeśli szukasz to warto przyjrzeć się ofercie Tax Care. Mi wypadli najkorzystniej i można też zdecydować się na dodatkowe opcje. Przykładowo dla firmy - wsparcie IT, czy dla siebie i rodziny prywatną opiekę medyczną w niezłych cenach. Jestem zadowolona, faktury wysyłam mailowo na bieżąco, a raz w miesiącu zbieram wszystkie i podrzucam, albo wysyłam do oddziału.

Kaszelek

Postautor: Kaszelek » 25 sie 2017 22:44

polecam to biuro mój znajomy tam księguje i jest zadowolony.

pietas91

Postautor: pietas91 » 26 sie 2017 13:03

Jakie koszty? Jakie są inne opinie na temat biura? Jesteś wstanie mi pomóc? Jeśli tak, proszę o odpowiedź.
A co pan chciał? Nabycie prawa szczania na stojąco musi swoje kosztować.