Koszty prowadzenia księgowości

Camvis

Koszty prowadzenia księgowości

Postautor: Camvis » 27 cze 2018 09:46

Co Waszym zdaniem jest lepszą decyzją: zatrudnienie księgowej w niewielkiej firmie, czy skorzystanie z usług biura rachunkowego? Ile trzeba byłoby takiej księgowej miesięcznie zapłacić, a ile wzięłoby biuro rachunkowe? Słyszałem że pełna księgowość warszawa wcale nie musi wiele kosztować. Mogą to być groszowe sprawy, tylko że nie wiem właśnie w której wersji. Biuro wydaje mi się tańsze, utrzymanie pracownika to zawsze jest problem ;)

Dorotenka1985

Re: Koszty prowadzenia księgowości

Postautor: Dorotenka1985 » 27 cze 2018 11:03

Moim zdaniem koszt prowadzenia księgowości zależy od wielu czynników. ja osobiście korzystałam z biura rachunkowego u Elżbiety i Darii Muszyńskich w Gostyniu i byliśmy bardzo zadowoleni. Biuro znajdowało się w dobrej lokalizacji na ulicy Stankowo 1. Obecnie przeprowadziliśmy się do innego miasta ale ubolewamy, że nie mamy już takiej fachowej pomocy.

Maczek.Max7

Postautor: Maczek.Max7 » 29 cze 2018 09:12

My korzystamy z księgowosci w Warszawie i Pani jak na nasze obroty bierze 500 zł za prowadzenie księgowości. Moim zdaniem zalezy to tez od tego jak dużą firmę mamy.

BiuroIdea_pl

Postautor: BiuroIdea_pl » 11 lip 2018 08:17

Koszty prowadzenia księgowości są różne i ustalane indywidualnie, warto skontaktować się z danym biurem i zapytać, podjąć współpracę. Akurat rachunkowość, księgowość to nasza specjalizacja i chętnie pomożemy.

mazurekmarek
Kontaktowanie:

Postautor: mazurekmarek » 17 lip 2018 12:10

Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z doświadczenia biura rachunkowego.
Powierz prowadzenie księgowości spółki z o.o. specjalistom z doświadczeniem międzynarodowym.

pietrzykm
Kontaktowanie:

Postautor: pietrzykm » 17 lip 2018 14:24

Na krótszą metę lepiej zatrudnić księgową, chociaż to i tak wiąże się z dużymi kosztami w postaci zatrudnienia specjalisty i oprogramowania oraz ogólnym przygotowaniem stanowiska. Na dłuższą metę lepiej skorzystać z biura rachunkowego ponieważ wraz z rozrostem firmy będzie potrzeba zatrudnienia więcej osób a co się z tym wiąże- większe wydatki. Wybierając biuro rachunkowe masz pewność, że to oni będą ponosić całą odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg, zdarza się również, że podczas kontroli będą również reprezentować firmę.
Powierzając prowadzenie księgowości spółki z o.o. specjalistom z doświadczeniem międzynarodowym masz gwarancję, że twoja księgowość zostanie poprowadzona zgodnie z prawem.

taMA_ra
Kontaktowanie:

Postautor: taMA_ra » 19 lip 2018 14:09

Fachowa pomoc księgowa przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej jest moim zdaniem niezbędna. Ja prowadzę duża firmę w okolicach Wrocławia i korzystam z usług firmy Mitaxx, zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo i nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności w związku z współpracą z tym biurem rachunkowym. Ceny też są całkiem konkurencyjne. Polecam zapoznać się z pełna ofertą na stronie http://www.mitaxx.pl:D

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 24 lip 2018 15:11

Outsourcing zyskuje na popularności nie ze względu na trend, ale ze względu na to, że rozwiązanie takie najczęściej jest po prostu opłacalne finansowo dla obydwu stron. Wybierając firmę outsourcingową należy sprawdzić jej opinię na rynku. Istotną kwestią jest posiadana ilość specjalistów, ekspertów od prowadzenia ksiąg rachunkowych, biegłych rewidentów czy doradców podatkowych, którzy będą reagować na zmiany przepisów oraz nadzorować bezpieczeństwo systemów informatycznych. W podjęciu decyzji pomocne mogą być referencje dotychczasowych klientów. Jest to bardzo ważna decyzja, ponieważ odpowiedni partner biznesowy może pomóc przedsiębiorstwu w optymalizacji kosztów. Ja z ręką na sercu mogę polecić Ci firmę https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/ TMF Group zatrudnia ponad 7.000 specjalistów w ponad 83 krajach, gotowych pomóc Twojej firmie w przestrzeganiu złożonych, zróżnicowanych i stale zmieniających się zasad oraz przepisów, aby ograniczyć wszelkie zagrożenia dla pomyślnego rozwoju firmy oraz zapewnić lepszą kontrolę kosztów.

MarekJol

Postautor: MarekJol » 10 sie 2018 14:24

My w firmie prowadzimy samodzielnie księgowość i jak najbardziej mogę polecić taką formę, jeżeli rzeczywiście zadbacie o rzetelnego i doświadczonego księgowego. W tym roku dodatkowo wprowadziliśmy znaczące ułatwienie ze względu na rosnącą ilość dokumentacji rachunkowej program Invoice Digitize, który usprawnił wprowadzanie dokumentów. Wszelkie paragony i faktury są skanowane i automatycznie wprowadzane do naszego systemu. Co ważne jednocześnie zminimalizował i to w bardzo dużym stopniu nasze błędy, które występowały przy wprowadzaniu ich w sposób ręczny.

Rudy001

Postautor: Rudy001 » 08 wrz 2018 13:48

Koszta są różne i zależą od wielu czynników. Nie kieruj się ceną ,tylko jakością,ponieważ to się odpłaci w szybciej bądź później. Ja podczas współpracy zaccounting services warsaw zapłaciłam ale teraz widzę,że to pieniądze dobrze ulokowane.Na takich rzeczach nie można oszczędzać