Biuro rachunkowe

Lara1978

Biuro rachunkowe

Postautor: Lara1978 » 12 lis 2018 20:29

Witam. Od niedawna posiadam własną firmę i czas już, żebym wreszcie podjęła decyzję czy księgowość mam prowadzić samodzielnie czy powierzyć to dla profesjonalnego biura rachunkowego (np. biurorachunkoweradom.com.pl). Jak myślicie, co będzie lepszym wyjściem? Sama do tej pory tego nie robiłam i nie wiem czy jest to mocno skomplikowane czy dam radę to ogarnąć. A jak to jest u Was? Sami prowadzicie księgowość czy jednak zlecacie usługę komuś bardziej doświadczonemu?

miloszp
Kontaktowanie:

Re: Biuro rachunkowe

Postautor: miloszp » 16 lis 2018 14:10

Na początku może wydawać się, że da się samemu poprowadzić księgowość jednak im więcej faktur tym mniej czasu na zajęcie się biznesem dlatego lepiej jest zlecić usługi firmie zewnętrznej, która ma odpowiednich specjalistów, oprogramowanie a szczególnie niezbędną wiedzę na temat księgowości. Co więcej co chwile są jakieś zmiany w prawie co powoduje, że aby być na bieżąco z przepisami trzeba cały czas sprawdzać czy coś się nie zmieniło a to wiąże się z poświeceniem dodatkowego czasu. Ja korzystam z biura rachunkowego BPG i do tej pory się nie zawiodłem. Specjaliści na wysokim poziomie chętni do wyjaśnienia nawet najtrudniejszych zagadnień.
Obrazek
Szukasz biegłego rewidenta, który przeprowadzi badania sprawozdań finansowych twojej firmy? Zajrzyj do BPG.