Księgowy czy biuro rachunkowe

Kulka

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: Kulka » 19 wrz 2017 16:33

Ja uważam, że biuro zawsze będzie mieć większe doświadczenie i lepiej poradzi sobie z większymi rozliczeniami. Sama korzystam z biura podatkowego w Lublinie i zawsze wszystko mam dokładnie rozliczone i wytłumaczone.

tenor

Postautor: tenor » 06 lis 2017 07:29

Ja podobnie jak Antek wcześniej mogę śmiało polecić współpracę z biurem podatkowym Kasprzyk & Niziołek z Gliwic. Mają ponad 20 lat doświadczenia w branży ( mój ojciec też prowadzi u nich swoją księgowość ). Poza podatkami i kadrami pomagają też np w rozliczaniu podatku VAT z UE. Ja śpię spokojnie bo w papierach mam idealny porządek i ewentualna kontrola z US mi nie straszna :)

Toron
Kontaktowanie:

Postautor: Toron » 06 lis 2017 12:11

Ja najczęściej korzystam z usług biura rachunkowego. Nawiązałem z biurem współpracę i warunki miałem dużo lepsze niż przy zatrudnianiu samej księgowej do firmy.
Niektórzy chcą być mną, ale to nic dziw­ne­go, gdyż ja też pragnę być sobą... umowa kupna sprzedaży samochodu - polecam jeśli ktoś szuka pomocy w tym temacie.

sara201

Postautor: sara201 » 20 lis 2017 15:50

W mniejszej firmie księgowością można zająć się samodzielnie - to bardziej opłacalne, niż zlecanie tego biuru rachunkowemu, czy księgowej. Warto rozejrzeć za jakimiś narzędzi do księgowości, najlepiej online, te https://wfirma.pl powinny się nadać - w razie można liczyć na pomoc ekspertów od księgowości, a to spory plus.