Księgowy czy biuro rachunkowe

Kulka

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe

Postautor: Kulka » 19 wrz 2017 16:33

Ja uważam, że biuro zawsze będzie mieć większe doświadczenie i lepiej poradzi sobie z większymi rozliczeniami. Sama korzystam z biura podatkowego w Lublinie i zawsze wszystko mam dokładnie rozliczone i wytłumaczone.

tenor

Postautor: tenor » 06 lis 2017 07:29

Ja podobnie jak Antek wcześniej mogę śmiało polecić współpracę z biurem podatkowym Kasprzyk & Niziołek z Gliwic. Mają ponad 20 lat doświadczenia w branży ( mój ojciec też prowadzi u nich swoją księgowość ). Poza podatkami i kadrami pomagają też np w rozliczaniu podatku VAT z UE. Ja śpię spokojnie bo w papierach mam idealny porządek i ewentualna kontrola z US mi nie straszna :)

Toron
Kontaktowanie:

Postautor: Toron » 06 lis 2017 12:11

Ja najczęściej korzystam z usług biura rachunkowego. Nawiązałem z biurem współpracę i warunki miałem dużo lepsze niż przy zatrudnianiu samej księgowej do firmy.
Niektórzy chcą być mną, ale to nic dziw­ne­go, gdyż ja też pragnę być sobą... umowa kupna sprzedaży samochodu - polecam jeśli ktoś szuka pomocy w tym temacie.

sara201

Postautor: sara201 » 20 lis 2017 15:50

W mniejszej firmie księgowością można zająć się samodzielnie - to bardziej opłacalne, niż zlecanie tego biuru rachunkowemu, czy księgowej. Warto rozejrzeć za jakimiś narzędzi do księgowości, najlepiej online, te https://wfirma.pl powinny się nadać - w razie można liczyć na pomoc ekspertów od księgowości, a to spory plus.

matelir

Postautor: matelir » 07 gru 2017 17:26

Osobiście zdecydowałem się na skorzystanie z usług biura rachunkowego i uważam, że była to dobra decyzja. Jeżeli jesteście z Wrocławia lub okolic to mogę wam polecić biuro rachunkowe http://www.superksiegi.pl Współpracuję z nimi od dawna i jestem zadowolony z jakości usług jakie świadczą.

NataliaK

Postautor: NataliaK » 07 lut 2018 20:27

Mnie wydaje się, że lepiej chyba księgowego. Tym bardziej, że miałam niefajne przeprawy z biurem rachunkowym właśnie wcześniej. Ale to może miałam po prostu pecha. Biuro rachunkowe miało dużo firm, ja rozmawiałam w sprawach mojej księgowości z kilkoma osobami i był lekki chaos. Teraz korzystam z usług księgowego (tutaj accounting services warsaw) i mam wrażenie, że to wszystko jakoś bardziej spersonalizowane jest.

Janek

Postautor: Janek » 11 mar 2018 15:51

Oczywiście, że biuro rachunkowe. Masz ubeczpieczenie i możesz sprawdzić przeszłość takiego biura. Samej księgowej już ciężko sprawdzić, chyba że chce Ci się dzwonić po byłych pracodwacach, którzy i tak mogą albo nakłamać albo nawet nie odebrać. Najlepiej znaleźć sobie coś sprawdzonego, ja mam w Gamie z Myśliborskiej - jeśli mają jeszcze coś wolnego, możesz tam próbować.

biznesowymaniek

Postautor: biznesowymaniek » 15 mar 2018 02:05

A może trzecia furtka i księgowość internetowa? http://www.i-malaksiegowosc.pl/category/ksiegowosc-internetowa-2/
Zwiedzaj świat póki jeszcze sił nie brak

mandarynka

Postautor: mandarynka » 10 kwie 2018 18:40

Owszem, pod warunkiem, że to nie jest księgowość samodzielna, przez udostępniony przez kogoś program. No ja na pewno bym na siebie tej odpowiedzialności nie brała. Księgowość mam w tax care, właściwie online, ale w razie czego mam też kontakt z księgową telefonicznie i w razie potrzeby mogę do niej podjechać osobiście. Dla mnie to opcja idealna.

darekmroczek

Postautor: darekmroczek » 11 kwie 2018 09:14

Jeżeli ktoś jest z Kalisza czy okolic to mogę polecić biuro rachunkowe http://dakador.pl/. Bardzo dobra jakość usług + do tego kompleksowa oferta. Rozliczają, pilnują terminów, pomagają w kontaktach z urzędami. Ogólnie bardzo dobra i praktyczna firma.