Szukam Kancelarii

pirllo

Szukam Kancelarii

Postautor: pirllo » 28 mar 2014 10:36

Cześc użytkownicy, poszukuje sprawdzonej kancelarii prawniczej w pobliżu wrocławia. Możecie polecić jakąś dobrą kancelarie która zapewnia profesjonalizm i jakieś dłuższe doświadczenie? Z góry dziękuje.

Matriiiks
Kontaktowanie:

Re: Szukam Kancelarii

Postautor: Matriiiks » 28 mar 2014 13:50

Cześć, polecam:

http://www.radcaprawny.biz/

Bardzo dobry radca prawny zna się na rzeczy i nie jest aż taki drogi, spokojnie można z nim porozmawiać i rozumie że przychodzi się po poradę i nie wszystko dla nas jest oczywiste :)

No i we Wrocławiu jak chciałeś :)

klatka

Postautor: klatka » 31 mar 2014 09:18

Każda kancelaria może mówić że zapewnia dyskrecje, ale niewiele się do tego stusuje. Korzystam z usług http://kancelaria-lofty.pl/ i jestem zadowolony, jak do tej pory nie miałem z nią problemów. Kancelaria działa od wielu lat i posiada już swoją zasłużoną renomę.

naczelny

Postautor: naczelny » 30 lip 2014 23:32

We Wrocławiu jest główna siedziba kancelarii Koksztys. To duża kancelaria, na pewno słyszałeś, bo działają w całym kraju. Jednak wbrew pozorom mają ceny niskie. Jeśli ma to być pomoc dla małej firmy to już za niecałe 100zł miesięcznie można kupić abonament.
Obrazek

gorka2

Postautor: gorka2 » 30 sie 2016 23:20

Z tego co się orientuję, to w obsłudze prawnej firm świetnie sprawdza się Kancelaria Grzybkowski Guzek Jackowski. Prawnicy z Poznania są naprawdę świetni. Specjalizują się w wielu dziedzinach, dlatego też uważam, że warto im powierzyć obsługę przedsiębiorstwa. Jest to tańsze rozwiązanie niż zatrudnianie prawnika.

zaro

Postautor: zaro » 20 mar 2017 20:34

Pozwolę sobie wspomnieć o kancelarii http://gessel.pl/. warto mieć do nich kontakt jeśli ktoś poszukuje specjalistów od fuzji i przejmowania przedsiębiorstw.

Klaudia80

Postautor: Klaudia80 » 24 mar 2017 16:23

Jeżeli ktoś potrzebuje pilnie w pełni profesjonalnego prawnika w Krakowie to śmiało mogę polecić GP kancelarię znajdującą się przy ulicy Starowiślnej. Korzystałam wielokrotnie z pomocy związanej z prawem gospodarczym i prawem konsumenckim. Wiem, że zakres ich specjalizacji jest o wiele szerszy, co wszystko jest opisane na stronie. Pozostaje pod ich opieką prawną i często dzwonie konsultować różne sprawy związane z moją działalnością. Nie wiem jak w innych kwestiach, ale na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że obsługa jest na najwyższym poziomie, dlatego szczerze polecam.