Radca prawny

basiaa

Re: Radca prawny

Postautor: basiaa » 30 sie 2015 21:14

We Wrocławiu jest Kancelaria Karczmarczyk, są profesjonalni i mają dobre podejście do klienta

Klaudia80

Postautor: Klaudia80 » 26 kwie 2017 15:11

Jak ktoś potrzebuje w pełni profesjonalnego adwokata w Krakowie to mogę polecić Anitę Poniatowską-Maj z GP kancelarii, która znajduje się przy ulicy Starowiślnej w Krakowie. Korzystam z pomocy związanej z obsługą prawną działalności gospodarczej i jestem bardzo zadowolona. Pozostaje pod ich opieką prawną od 3 lat i często dzwonie konsultować różne sprawy związane z moją działalnością. Jest możliwość obsługi zdalnej, dlatego szczerze polecam.

tea time

Postautor: tea time » 01 cze 2017 21:15

Ja z kolei polecam namiar na kancelarię o nazwie Zaufany Prawnik. Nazwa mówi sama za siebie - to na prawdę godni polecenia specjaliści i na pewno kompleksowo poprowadzą każdą Twoją sprawę. Możesz nawet skorzystać z bezpłatnej porady online na ich stronie. Bardzo ich rekomenduję.

KrzysztofSzulc

Postautor: KrzysztofSzulc » 04 lip 2017 12:36

Ze Szczecina znam dobrego radcę prawnego, specjalizuje się m.in. obsługą prawną firmy. Pełna nazwa to ''Maciej Puchała & Partnerzy Kancelaria Radcy Prawnego'' kancelaria mieści się na Alei Wojska Polskiego 31/7. W Internecie powinieneś mieć jeszcze jego numer kontaktowy oraz maila. Poszukałbym, ale w obecnej chwili nie mam takiej możliwości.

Tlafi

Postautor: Tlafi » 13 lip 2017 08:27

Jest taka jedna kancelaria adwokacka Warszawa która zna się na tym jak nikt inny. Sprawdźcie sobie kancelarię Chmielewskiego. Korzystam z ich usług już od wielu lat i ani razu mnie jeszcze nie zawiedli. A było parę grubszych akcji. W necie znajdziecie wszystkie informacje kontaktowe ;)

Ediho

Postautor: Ediho » 14 lip 2017 09:55

A wiecie może czy jest jakiś prawnik sosnowiec godny polecenia? Od jakiegoś czasu szukam sprawdzonej osoby i nie mogę nic znaleźć. Poszukuje osoby godnej zaufania i posiadającej doświadczenie. Wiecie do kogo mógłbym się udać? :)

Nreki

Postautor: Nreki » 08 sie 2017 09:08

Tam raczej nikogo nie znajdziesz, musisz szukać w większych miastach. Bardzo dobry jest Adwokat Kraków z kancelarii Gabrieli Więckowskiej. Jeden z najlepszych z jakimi miałem okazję pracować. Bardzo doświadczony i sprytny człowiek, zawsze ma jakiegoś asa w rękawie :D

Nebyu

Postautor: Nebyu » 08 sie 2017 09:28

Ta kancelaria prowadzi konsultacje online http://www.opalinski.eu/obsluga-prawna-firm/. Jeżeli współpracują z dużą firmą to nie ma problemu żeby prowadzili sprawy nawet z drugiego końca kraju. W całej Polsce w sumie przyjmują zlecenia. Zresztą nie ma co się dziwić, to spora kancelaria, mogą sobie na coś takiego pozwalać :)

krysiu

Postautor: krysiu » 22 sie 2017 12:34

Polecam firmom i nie tylko kancelarię CSP z Poznania. Współpraca mojej firmy z tą kancelarią jest bardzo udana. Nigdy nie mieliśmy powodów do niezadowolenia. Mają olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Z czystym sercem polecam. Nadają się na partnera i wywiązują się ze swoich zadań.

Wybierzprawnika

Postautor: Wybierzprawnika » 22 sie 2017 14:26

Przeczytajcie sobie jeszcze przed dokonaniem wyboru kancelarii a najlepiej jeszcze przed spotkaniem z prawnikami ten artykuł http://www.blog.wybierzprawnika.com/stala-obsluga-prawna-firmy-kiedy-warto-sie-na-nia-zdecydowac/