Dobry prawnik

Wybierzprawnika

Re: Dobry prawnik

Postautor: Wybierzprawnika » 22 sie 2017 14:23

ciekawy artykuł na temat wyboru kancelarii do obsługi prawnej jest tutaj http://www.blog.wybierzprawnika.com/stala-obsluga-prawna-firmy-kiedy-warto-sie-na-nia-zdecydowac/

ObafemiMar

Postautor: ObafemiMar » 06 wrz 2017 18:36

A czy jesteście może w stanie polecić kogoś sprawdzonego od ekspertyz sądowych? Ja się właśnie zastanawiam czy np. te ekspertyzy sądowe będą warte uwagi, ale chciałbym mieć mimo wszystko więcej tego typu usług do wyboru... Znacie coś porządnego i sprawdzonego?
Wiedział, że słowa mogą okazać się równie groźne, jak stal.

Andrzej44

Postautor: Andrzej44 » 22 wrz 2017 09:27

Osobiście uważam, że dobrym prawników u nas na pewno nie brakuje, czego przykładem może być chociażby dobry adwokat z Lublina . W Kancelarii mecenasa Marcina Gałązki można uzyskać pomoc w zakresie różnych dziedzin prawa, w tym chociażby prawa cywilnego, rodzinnego, czy wekslowego bądź budowlanego. Jednocześnie każdy klient tego miejsca może liczyć na indywidualne podejście do każdej ze spraw, jak również ogromne doświadczenie przyjmujących tutaj prawników.

karol)

Postautor: karol) » 29 wrz 2017 22:42

Z Wrocławia mogę polecić kancelarię Adamczyk http://www.adamczykkancelaria.pl oferują obsługę prawną dla firm bardzo solidna firma, godna polecenia. Nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie w firmie osoby, która zajmie się kwestią prawną, mają takie wsparcie można uniknąć wielu przykrych sytuacji, za które najczęściej trzeba sporo zapłacić.

fara

Postautor: fara » 13 paź 2017 14:05

Godną polecenia kancelarią w Warszawie jest też JST. Pracuje tam pani Iwona Sztubecka, która specjalizuje się w prawie rodzinnym i pan Tomasz Tomaszczyk- specjalista od prawa pracy ( prowadził kiedyś sprawę mojego znajomego związaną z mobbingiem i jakimiś problemami z ZUS-em ). Generalnie mają doświadczenie a przy tym to mega sympatyczne osoby.

tenor

Postautor: tenor » 16 paź 2017 20:32

Moim zdaniem zawsze warto rozejrzeć się w okolicy. Ja jakiś czas temu też potrzebowałam na szybko porady prawnej i skorzystałam z rekomendacji znajomych. Ten adwokat radom cieszy się dobrą opinią w branży i chętnie służy poradą prawną w różnym zakresie. Może ktoś z Was miał już okazję korzystać z jego usług ?

gorka2

Postautor: gorka2 » 29 paź 2017 18:43

Jeśli chcemy uniknąć problemów, to warto wybrać kancelarię, która specjalizuje się w obsłudze firm. Jest to bardzo ważne. Sprawdźcie sobie jaki zakres usług mają prawnicy z Poznania. Oni bowiem obsługują małe i duże firmy oraz korporacje. Specjalizują się w różnych dziedzinach prawa.

Kulka

Postautor: Kulka » 04 lis 2017 16:27

Dobry prawnik Lublin to dla mnie taki, który dba o dobro klienta i się nim interesuje. Na szczęście na takiego trafiłam, ale moi znajomi nie zawsze mieli takie szczęście. Przed wyborem prawnika warto sprawdzić opinie w sieci.

Karolcia900

Postautor: Karolcia900 » 20 lis 2017 10:56

Z Wrocławia nie znam, ale jeśli ktoś poszukuje dobrego prawnika w Krakowie to polecam tę kancelarię http://slotakancelaria.pl/kancelaria. Świetna współpraca, najlepsze doradztwo.