Szukam Kancelarii

pirllo

Szukam Kancelarii

Postautor: pirllo » 28 mar 2014 10:36

Cześc użytkownicy, poszukuje sprawdzonej kancelarii prawniczej w pobliżu wrocławia. Możecie polecić jakąś dobrą kancelarie która zapewnia profesjonalizm i jakieś dłuższe doświadczenie? Z góry dziękuje.

Klaudia80

Re: Szukam Kancelarii

Postautor: Klaudia80 » 24 mar 2017 16:23

Jeżeli ktoś potrzebuje pilnie w pełni profesjonalnego prawnika w Krakowie to śmiało mogę polecić GP kancelarię znajdującą się przy ulicy Starowiślnej. Korzystałam wielokrotnie z pomocy związanej z prawem gospodarczym i prawem konsumenckim. Wiem, że zakres ich specjalizacji jest o wiele szerszy, co wszystko jest opisane na stronie. Pozostaje pod ich opieką prawną i często dzwonie konsultować różne sprawy związane z moją działalnością. Nie wiem jak w innych kwestiach, ale na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że obsługa jest na najwyższym poziomie, dlatego szczerze polecam.

Wybierzprawnika

Postautor: Wybierzprawnika » 22 sie 2017 14:25

Zanim wybierzesz kancelarie zapoznaj się z poradami w tym artykule http://www.blog.wybierzprawnika.com/stala-obsluga-prawna-firmy-kiedy-warto-sie-na-nia-zdecydowac/

dianka

Postautor: dianka » 29 wrz 2017 23:07

Z Wrocławia zdecydowanie warto wziąć pod uwagę kancelarię Adamczyk, znajdziecie ich przy ul. Stabłowicka 119c. Oni specjalizują się w dochodzeniu prawa do zachowku, obsługują też firmy. Ja byłam zadowolona ze współpracy z nimi, także jak najbardziej polecam.

Herkules Poirot

Postautor: Herkules Poirot » 06 paź 2017 21:13

Moja firma miała spore problemy finansowe. Nieuczciwa konkurencja mnie wykończyła. Zmuszony zostałem do złożenia wniosku o upadłość firmy. Na pomoc przyszła mi Przyjazna Kancelaria z Krakowa. Bezpiecznie i przyjaźnie przeprowadzili mnie przez ten proces. Reprezentowali mnie w postępowaniu upadłościowym obejmującym likwidację majątku upadłego. Upadłość firmy to proces, który pomogli mi pokonać sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Teraz zaczynam wszystko od nowa.

Karolcia900

Postautor: Karolcia900 » 20 paź 2017 12:39

Jeśli chodzi o sprawy upadłościowe to pomogła mi kancelaria Tributum http://www.tributum-kancelaria.pl/prawo-upadlosciowe. Zajmują się też innymi sprawami, dlatego jakby ktoś szukał pomocy to jest to kancelaria naprawdę godna polecenia. Profesjonaliści, świetny kontakt, dużo pomocy, także na plus :)