Szukam Kancelarii

pirllo

Szukam Kancelarii

Postautor: pirllo » 28 mar 2014 10:36

Cześc użytkownicy, poszukuje sprawdzonej kancelarii prawniczej w pobliżu wrocławia. Możecie polecić jakąś dobrą kancelarie która zapewnia profesjonalizm i jakieś dłuższe doświadczenie? Z góry dziękuje.

Klaudia80

Re: Szukam Kancelarii

Postautor: Klaudia80 » 24 mar 2017 16:23

Jeżeli ktoś potrzebuje pilnie w pełni profesjonalnego prawnika w Krakowie to śmiało mogę polecić GP kancelarię znajdującą się przy ulicy Starowiślnej. Korzystałam wielokrotnie z pomocy związanej z prawem gospodarczym i prawem konsumenckim. Wiem, że zakres ich specjalizacji jest o wiele szerszy, co wszystko jest opisane na stronie. Pozostaje pod ich opieką prawną i często dzwonie konsultować różne sprawy związane z moją działalnością. Nie wiem jak w innych kwestiach, ale na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że obsługa jest na najwyższym poziomie, dlatego szczerze polecam.

Wybierzprawnika

Postautor: Wybierzprawnika » 22 sie 2017 14:25

Zanim wybierzesz kancelarie zapoznaj się z poradami w tym artykule http://www.blog.wybierzprawnika.com/stala-obsluga-prawna-firmy-kiedy-warto-sie-na-nia-zdecydowac/

dianka

Postautor: dianka » 29 wrz 2017 23:07

Z Wrocławia zdecydowanie warto wziąć pod uwagę kancelarię Adamczyk, znajdziecie ich przy ul. Stabłowicka 119c. Oni specjalizują się w dochodzeniu prawa do zachowku, obsługują też firmy. Ja byłam zadowolona ze współpracy z nimi, także jak najbardziej polecam.

Herkules Poirot

Postautor: Herkules Poirot » 06 paź 2017 21:13

Moja firma miała spore problemy finansowe. Nieuczciwa konkurencja mnie wykończyła. Zmuszony zostałem do złożenia wniosku o upadłość firmy. Na pomoc przyszła mi Przyjazna Kancelaria z Krakowa. Bezpiecznie i przyjaźnie przeprowadzili mnie przez ten proces. Reprezentowali mnie w postępowaniu upadłościowym obejmującym likwidację majątku upadłego. Upadłość firmy to proces, który pomogli mi pokonać sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Teraz zaczynam wszystko od nowa.

Karolcia900

Postautor: Karolcia900 » 20 paź 2017 12:39

Jeśli chodzi o sprawy upadłościowe to pomogła mi kancelaria Tributum http://www.tributum-kancelaria.pl/prawo-upadlosciowe. Zajmują się też innymi sprawami, dlatego jakby ktoś szukał pomocy to jest to kancelaria naprawdę godna polecenia. Profesjonaliści, świetny kontakt, dużo pomocy, także na plus :)

Zzumu
Kontaktowanie:

Postautor: Zzumu » 26 paź 2017 13:05

Polecam Ci zajrzeć na stronę lexagit.pl Zajmują się m.in. obsługą prawną firm

Augustynka

Postautor: Augustynka » 26 paź 2017 15:24

Znam ten portal, mam u nich wykupiony http://www.lexagit.pl/abonament/ do obsługi mojego przedsiębiorstwa. Współpracuje mi się z nimi dobrze i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Reprezentują pełen profesjonalizm w dziedzinie prawa o czym przekonałam się podczas mojej sprawy związanej z windykacją. Była dość skomplikowana, ale poradzili sobie z nią. Ten portal został mi polecony, polecam i ja.

siko

Postautor: siko » 07 lis 2017 18:02

Ja polecałabym Ci zajrzeć do kancelarii JST. Jest tam wielu na prawdę dobrych specjalistów, którzy Ci pomogą. Np. od prawa pracy jest Tomasz Tomaszczyk, którego poleca na prawdę wiele osób. Kancelaria ma dobre opinie wśród swoich klientów więc myślę, że warto jest tam sobie zajrzeć :)

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » 16 lis 2017 00:05

Jeśli chodzi o dobrą i sprawdzoną kancelarię również mogę polecić JST! Zależy w jakiej sprawie potrzebujesz ich pomocy, ale na pewno znajdziesz u nich odpowiedniego człowieka do pomocy;) Sama wiele razy korzystałam z ich pomocy, nigdy mnie nie zawiedli i jestem bardzo zadowolona ze współpracy.