Strona 1 z 1

Porada prawna

: 21 gru 2017 08:22
autor: gadzinka
Witam Szukam pomocy w sprawie odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Gdy jechałam na rowerze, blisko mnie z dość dużą prędkością przejechał samochód w wyniku czego spadłam z rowerku. Skończyło się na złamanej ręce, kilku otarciach na twarzy oraz lekkim uszkodzeniu roweru. Towarzystwo ubezpieczeniowe niestety wypłaciło mi zbyt niskie odszkodowanie. Czy mogę starać się o wyższą kwotę? i do kogo powinnam się z taką sprawą zgłosić?

Re: Porada prawna

: 21 gru 2017 12:47
autor: AdrianZet
Zgłoś się do adwokata, który ma doświadczenie w takich sprawach lub sama poczytaj przepisy i może akurat znajdziesz ten, który Cię chroni. Ja mam kodeks ze stronki https://www.profinfo.pl/kodeks-karny-kk i czasem się przydaje. Warto mieć :!:

Re: Porada prawna

: 23 sty 2018 11:18
autor: specjalista
Jeżeli jesteś z Gdańska lub okolic to polecam ci się zgłosić do kancelarii adwokackiej www.duks.pl Kancelaria specjalizuje się między innymi w walce o odszkodowania. Otrzymałem od nich profesjonalną pomoc, gdy takiej potrzebowałem.

Re: Porada prawna

: 04 cze 2018 09:36
autor: matelir
Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam nawiązać współpracę z kancelarią biegłego rewidenta http://www.zkco.pl Kancelaria ta zajmuje się nie tylko księgowością ale też oferuje doradztwo prawne dla firm.

Re: Porada prawna

: 18 cze 2018 13:16
autor: leogalante
Jeżeli potrzebujecie porady prawnej od sprawdzonego profesjonalisty to polecam wam zgłosić się do kancelarii radcy prawnego http://www.kancelaria-pucek.pl, która znajduje się w Zielonej Górze. Kancelaria ta ma bardzo szeroki zakres specjalizacji.

Re: Porada prawna

: 19 cze 2018 11:46
autor: Poleczka.M
Przedsiębiorca od czasu do czasu musi skorzystać z porady prawnej dla bezpieczeństwa swojej firmy. Ja mam pod ręką taką pomoc a raczej pod telefonem w kancelarii w Tomaszowie Lubelskim .Pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych (Klientów biznesowych) to jedna ze specjalności Kancelarii adwokat Justyny Jarentowskiej. Kancelaria świadczy usługi taie jak porady, konsultacje oraz świadczą usługi doraźnej pomocy prawnej.