Strona 1 z 2

Porada prawna

: 21 gru 2017 08:22
autor: gadzinka
Witam Szukam pomocy w sprawie odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Gdy jechałam na rowerze, blisko mnie z dość dużą prędkością przejechał samochód w wyniku czego spadłam z rowerku. Skończyło się na złamanej ręce, kilku otarciach na twarzy oraz lekkim uszkodzeniu roweru. Towarzystwo ubezpieczeniowe niestety wypłaciło mi zbyt niskie odszkodowanie. Czy mogę starać się o wyższą kwotę? i do kogo powinnam się z taką sprawą zgłosić?

Re: Porada prawna

: 21 gru 2017 12:47
autor: AdrianZet
Zgłoś się do adwokata, który ma doświadczenie w takich sprawach lub sama poczytaj przepisy i może akurat znajdziesz ten, który Cię chroni. Ja mam kodeks ze stronki https://www.profinfo.pl/kodeks-karny-kk i czasem się przydaje. Warto mieć :!:

Re: Porada prawna

: 23 sty 2018 11:18
autor: specjalista
Jeżeli jesteś z Gdańska lub okolic to polecam ci się zgłosić do kancelarii adwokackiej www.duks.pl Kancelaria specjalizuje się między innymi w walce o odszkodowania. Otrzymałem od nich profesjonalną pomoc, gdy takiej potrzebowałem.

Re: Porada prawna

: 04 cze 2018 09:36
autor: matelir
Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam nawiązać współpracę z kancelarią biegłego rewidenta http://www.zkco.pl Kancelaria ta zajmuje się nie tylko księgowością ale też oferuje doradztwo prawne dla firm.

Re: Porada prawna

: 18 cze 2018 13:16
autor: leogalante
Jeżeli potrzebujecie porady prawnej od sprawdzonego profesjonalisty to polecam wam zgłosić się do kancelarii radcy prawnego http://www.kancelaria-pucek.pl, która znajduje się w Zielonej Górze. Kancelaria ta ma bardzo szeroki zakres specjalizacji.

Re: Porada prawna

: 19 cze 2018 11:46
autor: Poleczka.M
Przedsiębiorca od czasu do czasu musi skorzystać z porady prawnej dla bezpieczeństwa swojej firmy. Ja mam pod ręką taką pomoc a raczej pod telefonem w kancelarii w Tomaszowie Lubelskim .Pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych (Klientów biznesowych) to jedna ze specjalności Kancelarii adwokat Justyny Jarentowskiej. Kancelaria świadczy usługi taie jak porady, konsultacje oraz świadczą usługi doraźnej pomocy prawnej.

Re: Porada prawna

: 31 lip 2018 11:07
autor: terrierr
jeśli chodzi o poradę prawną to polecam skontaktować się z kancelarią http://www.przybylowski.pl/

Re: Porada prawna

: 25 sie 2018 14:57
autor: Daniel4321
We wszelkie porady prawne jestem zaopatrywany przez http://iuridicus.com.pl/ . To profesjonalna kancelaria prawnicza, dzięki której moje wszelkie wątpliwości zostały rozwiązane, nic nie jest dla mnie zagadką. Zdecydowanie warto współpracować z taką ekipą!

Re: Porada prawna

: 27 wrz 2018 12:06
autor: chemicalsister
Jeżeli szukasz biegłego to fajna jest lista biegłych sądowych radom wpisujesz swoje miejsce zamieszkania i szukasz specjalisty, który jest Ci potrzebny. To jest fajna opcja, nie tracisz tyle czasu.

Re: Porada prawna

: 07 lis 2018 13:04
autor: Kancelariaiodo.pl
Porada prawna może okazać się niezbędna by rozwiązać jakiś problem, często niezależnie od jego natury. Nasi prawnicy zajmują się tym na co dzień i oferują profesjonalną pomoc, w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum :)