Strona 1 z 1

Obsługa prawno-cywilna

: 02 sie 2018 09:55
autor: Lotthid
Cześć. Moja przyjaciółka szuka odpowiedniego prawnika do sprawy rozwodowej. Powiem tak, miłe i przyjemne zadanie to to nie będzie, więc potrzebujemy kogoś naprawdę dobrego. Kwestie pieniężne nie grają roli. Kogo polecicie? Na innym forum sporo osób polecało mi o kancelarię https://kbg-adwokaci.pl, jednak zanim się do nich udam chciałabym mieć kilka opcji. Z góry dzięki za pomoc.

Re: Obsługa prawno-cywilna

: 15 sie 2018 21:35
autor: rafek34
Jeśli Trójmiasto to ta kancelaria http://cejrowski.pl/ z pewnością poprowadzi sprawę rozwodową, o podział majątku czy opiekę nad dziećmi jak tylko się da najkorzystniej dla klienta. Mają spore uznanie, doświadczenie, w branży od dziesiątek lat.

Re: Obsługa prawno-cywilna

: 07 lis 2018 12:56
autor: Kancelariaiodo.pl
Obsługa cywilno-prawna to bardzo często czynność wykonywana przez prawników i kancelarie. Warto nawiązać współpracę z godną zaufania i doświadczona kancelarią, akurat w tej kwestii służymy pomocą :)

Re: Obsługa prawno-cywilna

: 10 sty 2019 09:30
autor: Daniel4321
Bardzo solidną obsługą prawną otoczył mnie specjalista z Kancelarii Chmurak https://kancelaria-chmurak.pl/ . Usługi na tak wysokim poziomie się ceni! Jestem niezmiernie wdzięczny za profesjonalną pomoc prawną. Niezwykłe doświadczenie w połączeniu z fachowym podejściem pomogły rozwiązać moje kłopoty. :)