Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

Tygrys Europy

Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

Postautor: Tygrys Europy » 28 sie 2012 23:56

Poszukuję sprawdzonej firmy, która wykona audyt w kilku moich spółkach (branża to energetyka i handel zagraniczny). Dodatkowo potrzebny jest też konsulting w zakresie optymalizacji podatków i prowadzenie sporu podatkowego. Na innym forum finansowym polecono mi firmę PwC Polska m.in. w zakresie usługi audyt - czy ktoś z was posiada może opinie o tej firmie? przed skorzystaniem chciałbym poznać jeszcze zdania osób, które już korzystały z usługi audytu w pwc. Dzięki za odpowiedzi.

JackoW

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

Postautor: JackoW » 24 sty 2014 11:13

Jako, że temat ma już swoje lata (rok), to podbijam, przed końcem roku chcielibyśmy zrobić porządki w finansach i rozplanować nowy budżet, więc przydałoby się bardzo dobre biuro rachunkowe. Korzystaliście z usług jakiejś większej firmy?

Fajnykarol

Postautor: Fajnykarol » 27 sty 2014 11:15

Od kilku lat korzystamy :) Jeśli chcesz ludzi od wszystkiego, dla których żadne pytanie nie jest straszne i nie usłyszysz „oddzwonię za chwilkę”, to polecam Finanspol. Nie jest to pierwsza firma, z którą współpracuję, ale obsługa z ich strony przebiega najlepiej.

tola1970
Kontaktowanie:

Postautor: tola1970 » 13 mar 2014 21:36

Wiele jest biur rachunkowych sprawdzonych przez wszystkich, ważne aby byli to faktycznie rzetelni fachowcy. Nie muszą pytać o to co kontrolują, tylko wiedzą co robią.

Krzysztof31

Postautor: Krzysztof31 » 26 lip 2016 10:32

Nie podpowiem tutaj nic niestety, jeśli chodzi o firmę zajmującą się audytami. Mam natomiast pytanie: Czym sugerujecie się wybierając właśnie tego typu firmę?

Akwarius98

Postautor: Akwarius98 » 07 paź 2017 11:17

Biegli rewidenci nie mogą się przede wszystkim reklamować tak jak inne firmy.
Firmy Big-4 jak PWC są raczej dla dużych firm. Prowadząc mniejszy biznes powinno szukać się mniejszych firm audytorskich.

bees87

Postautor: bees87 » 30 paź 2017 16:28

Jeśli chodzi o audyt sprawozdań finansowych to na pewno polecam Ci Capital Audyt, sprawdź na http://capitalaudyt.pl/pl/audyt/. Oni się w tym temacie specjalizują, a mają wiele lat doświadczenia i zespół z olbrzymim kapitałem wiedzy :)

Grzegorz300c

Postautor: Grzegorz300c » 15 mar 2018 13:38

Ze swojej strony mogę polecić firmę https://forsafe.pl/dane-osobowe-ochrona/ która wykonała dla mnie audyt ochrony danych osobowych, ponadto przygotowali dla mnie wniosek do GIODO. Z oby dwóch usług jestem bardzo zadowolony. Jeżeli zależy Ci na jakości, oraz profesjonalnej obsłudze klienta, to nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Ciebie do sprawdzenia oferty powyższej firmy.

gorka2

Postautor: gorka2 » 10 lip 2018 22:44

Warto na pewno tutaj http://isp-audyt.pl/audyt-podatkowy/ sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na firmę, która zajmuje się audytem podatkowym. Dostarcza on informacji o ewentualnych nieprawidłowościach i pokazuje co ewentualnie można zoptymalizować. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

pietrzykm
Kontaktowanie:

Postautor: pietrzykm » 16 lip 2018 15:08

Jeżeli poszukujesz kogoś kto wykona badanie sprawozdań finansowych to polecam firmę BPG. Specjaliści, którzy wiedzą co i jak dodatkowo posiadają doświadczenie w międzynarodowym środowisku więc oprócz polskich zasad przeprowadzania badań wykonują je zgodnie z międzynarodowymi standardmi.
Powierzając prowadzenie księgowości spółki z o.o. specjalistom z doświadczeniem międzynarodowym masz gwarancję, że twoja księgowość zostanie poprowadzona zgodnie z prawem.