Strona 1 z 2

Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 28 sie 2012 23:56
autor: Tygrys Europy
Poszukuję sprawdzonej firmy, która wykona audyt w kilku moich spółkach (branża to energetyka i handel zagraniczny). Dodatkowo potrzebny jest też konsulting w zakresie optymalizacji podatków i prowadzenie sporu podatkowego. Na innym forum finansowym polecono mi firmę PwC Polska m.in. w zakresie usługi audyt - czy ktoś z was posiada może opinie o tej firmie? przed skorzystaniem chciałbym poznać jeszcze zdania osób, które już korzystały z usługi audytu w pwc. Dzięki za odpowiedzi.

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 24 sty 2014 11:13
autor: JackoW
Jako, że temat ma już swoje lata (rok), to podbijam, przed końcem roku chcielibyśmy zrobić porządki w finansach i rozplanować nowy budżet, więc przydałoby się bardzo dobre biuro rachunkowe. Korzystaliście z usług jakiejś większej firmy?

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 27 sty 2014 11:15
autor: Fajnykarol
Od kilku lat korzystamy :) Jeśli chcesz ludzi od wszystkiego, dla których żadne pytanie nie jest straszne i nie usłyszysz „oddzwonię za chwilkę”, to polecam Finanspol. Nie jest to pierwsza firma, z którą współpracuję, ale obsługa z ich strony przebiega najlepiej.

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 13 mar 2014 21:36
autor: tola1970
Wiele jest biur rachunkowych sprawdzonych przez wszystkich, ważne aby byli to faktycznie rzetelni fachowcy. Nie muszą pytać o to co kontrolują, tylko wiedzą co robią.

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 26 lip 2016 10:32
autor: Krzysztof31
Nie podpowiem tutaj nic niestety, jeśli chodzi o firmę zajmującą się audytami. Mam natomiast pytanie: Czym sugerujecie się wybierając właśnie tego typu firmę?

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 07 paź 2017 11:17
autor: Akwarius98
Biegli rewidenci nie mogą się przede wszystkim reklamować tak jak inne firmy.
Firmy Big-4 jak PWC są raczej dla dużych firm. Prowadząc mniejszy biznes powinno szukać się mniejszych firm audytorskich.

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 30 paź 2017 16:28
autor: bees87
Jeśli chodzi o audyt sprawozdań finansowych to na pewno polecam Ci Capital Audyt, sprawdź na http://capitalaudyt.pl/pl/audyt/. Oni się w tym temacie specjalizują, a mają wiele lat doświadczenia i zespół z olbrzymim kapitałem wiedzy :)

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 15 mar 2018 13:38
autor: Grzegorz300c
Ze swojej strony mogę polecić firmę https://forsafe.pl/dane-osobowe-ochrona/ która wykonała dla mnie audyt ochrony danych osobowych, ponadto przygotowali dla mnie wniosek do GIODO. Z oby dwóch usług jestem bardzo zadowolony. Jeżeli zależy Ci na jakości, oraz profesjonalnej obsłudze klienta, to nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Ciebie do sprawdzenia oferty powyższej firmy.

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 10 lip 2018 22:44
autor: gorka2
Warto na pewno tutaj http://isp-audyt.pl/audyt-podatkowy/ sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na firmę, która zajmuje się audytem podatkowym. Dostarcza on informacji o ewentualnych nieprawidłowościach i pokazuje co ewentualnie można zoptymalizować. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Re: Którą firmę w zakresie audytu wybrać?

: 16 lip 2018 15:08
autor: pietrzykm
Jeżeli poszukujesz kogoś kto wykona badanie sprawozdań finansowych to polecam firmę BPG. Specjaliści, którzy wiedzą co i jak dodatkowo posiadają doświadczenie w międzynarodowym środowisku więc oprócz polskich zasad przeprowadzania badań wykonują je zgodnie z międzynarodowymi standardmi.