Strona 1 z 1

Samodzielna optymalizacja strony?

: 17 cze 2015 12:41
autor: ksaweryM
Od jakiegoś czasu posiadam stronę internetową, jednak niestety ostatnio jest ona nieco zaniedbana. W ramach oszczędnośći pomyślałem, że mógłbym rozpocząć samodzielne działania nad jej optymalizacją. Stąd moje pytanie - czy znacie jakąś stronkę albo bloga, gdzie znalazłbym jakieś konkretne porady w tym temacie? Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

Re: Samodzielna optymalizacja strony?

: 24 cze 2015 21:28
autor: Robotocki
Stron o optymalizacji jest mnóstwo. Wystarczy poszukać w sieci. Do optymalizacji on-site zazwyczaj niepotrzeba mega tajemnej wiedzy, więc pewnie poradzisz sobie sam bez problemów ;) W wypadku wątpliwości wielu autorów blogów udziela często porad, więc to też będzie dodatkowe źródło wiedzy dla ciebie. Najważniejsze to czerpać wiedzę z różnych stron i różnych blogów, bo nie zawsze wszystkie metody są sprawdzone. A szkoda byłoby marnować czas na jakieś wyssane z palca bzdury ;) Ja również znam Księgę Pozycjonera i bez wahania mogę ją polecić jako rzetelne źródło :)

Re: Samodzielna optymalizacja strony?

: 25 cze 2015 17:14
autor: KarolMC
Optymalizacja to bardzo fajna sprawa, bo wiele rzeczy jest w miarę prostych i można dużo zdziałać samemu. W ramach zdobycia wiedzy odsyłam do Google. Znajdziesz setki stron w temacie. Jeśli jesteś anglojęzyczny, to jeszcze lepiej, bo wiele naprawdę użytecznych informacji znajdziesz właśnie w tym języku. Nic tylko przysiąść, wyszukać i czytać ;) Ja często korzystam ze wspomnianej już Księgo Pozycjonera, to na pewno blog, który mogę ci polecić