Outsourcing BHP

Kulka

Outsourcing BHP

Postautor: Kulka » 30 maja 2014 09:16

Ostatnio zdecydowałam się na ofertę outsourcingu BHP - http://www.delphi.edu.pl/outsourcing.html i okazało się to bardzo wartościowe rozwiązanie, istotnie zwiększające bezpieczeństwo pracy. Polecam się z nim zapoznać.

Rbk___
Kontaktowanie:

Re: Outsourcing BHP

Postautor: Rbk___ » 22 paź 2014 10:33

BHP tak czy inaczej jest wymagane w określonych ustawą obszarach więc nie wiem, jak nagle zdecydowałeś się na outsourcing? W zasadzie powiem Ci, dlaczego te rozwiązanie jest głupie. Firma przyjedzie puści Twoim pracownikom film, które można pobrać z sieci. Potem da do podpisania dokumenty, które również można pobrać odpowiednie wzory z sieci i za te kilka chwil skasuje Cię na dość pokaźną kwotę. Nie wiem jaki w tym jest sens? Pakiet bezpłatnych dokumentów dla służb BHP możesz sobie pobrać bez problemu tutaj do filmów też miałem gdzieś linka, ale nie mogę znaleźć. W każdym razie nie polecam tego typu rozwiązania jak BHP zlecane na zewnątrz jeśli chodzi o małe firmy.

krychiius

Postautor: krychiius » 14 sty 2015 11:50

BHP zawsze trzeba mieć w obszarze włąsnej firmy i naczej można narazić się na niezłe kłopoty

KarolinaJ

Postautor: KarolinaJ » 27 wrz 2016 12:27

Mam nieco podobny problem. Prowadzę własną działalność i za kilka tygodni większości z moich pracowników kończy się ważność obowiązkowego szkolenia BHP, dlatego szukam firmy szkoleniowej, która mogłabym się tym zająć. Interesuje mnie przede wszystkim szkolenie BHP w Warszawie, bo właśnie tam mam swoją firmę. Pod uwagę biorę m.in. tę ofertę – http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp, jak ją oceniacie? Może mieliście okazję już uczestniczyć w szkoleniach organizowanych właśnie przez nich? Jeśli tak, jakie są Wasze opinie?

Danielle

Postautor: Danielle » 24 lis 2016 19:10

Taki outsourcing w firmie, w każdym wymiarze jest bardzo korzystne.. To fachowa opieka nad konkretnymi działami danej firmy. Profesjonalny outsourcing bhp obejmuje kwestie bezpieczeństwa pracowników, a to jest niezwykle ważne. Na pewno żadnej firmie nie zaszkodzi taka forma opieki.

karolminek

Postautor: karolminek » 15 mar 2017 08:22

W dzisiejszych czasach, warto wynająć firmę zewnętrzną do spraw bhp. Oprócz tego kursy bhp też warto robić.

Ricardo78

Laboratorium Badawcze LBG

Postautor: Ricardo78 » 17 mar 2017 21:09

A przyszło mi do głowy takie pytanie do Was:
A jak się mają sprawy jakichś dodatkowych pomiarów i badań pod katem BHP
jeżeli macie outsourcing? Moja siostra w szpitalu przeprowadzić musi pomiary emisji pola elektromagnetycznego jakie emituje sprzęt medyczny i rehabilitacyjne ze względu właśnie na przepisy BHP. No i nie mają akurat nikogo z zewnątrz tylko swojego pracownika. Dlatego też muszą na własny koszt wynająć firmę która dokonuje pomiarów pola elektromagnetycznego: http://krajowy.biz/firma,lbgwawpl
A jak to się ma jeśli jest outsourcing? Czy takie badania są w cenie czy firma zewnętrzna mimo wszystko każe sobie za to płacić?
Kobiece Forum: Forum dla kobiet