Oczekiwania firm wobec doradztwa biznesowego

PMDG
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2017 14:32

Oczekiwania firm wobec doradztwa biznesowego

Postautor: PMDG » 07 sie 2017 14:34

Drodzy Forumowicze,

Według różnych badań, od 25 do 50 procent polskich firm w trakcie swej działalności korzysta ze wsparcia doradztwa biznesowego w różnych obszarach – strategii, biznesplanów, pozyskiwania środków z unii europejskiej, organizacji czy IT. Polscy przedsiębiorcy coraz częściej dostrzegają korzyści z tego typu współpracy, a efekty są coraz lepsze. Mimo rozpowszechnienia usług, zarówno przedsiębiorcy, jak i firmy doradcze bardzo mało wiedzą o polskim rynku ogółem. Chcielibyśmy zmienić tą sytuację – zapewniając obu stronom więcej informacji na ten temat.

Z tego względu przygotowaliśmy badanie oczekiwań i potrzeb przedsiębiorstw wobec doradztwa biznesowego, którego celem jest zebranie informacji o preferencjach polskich podmiotów względem tego typu usług. Zapraszamy serdecznie do udziału. Będzie to korzyść także dla Państwa, gdyż na koniec udostępnione zostaną zbiorcze wyniki, a dzięki badaniu możliwe będzie uświadomienie sobie i przemyślenie różnych aspektów związanych z usługami doradczymi – zarówno z własnej perspektywy, jak i korzystając z odpowiedzi innych firm.

Kwestionariusz jest anonimowy. System pyta o imię i nazwisko, lecz ich podanie nie jest konieczne. Wystarczy e-mail. Nie jest on stosowany do identyfikacji wyników, a jedynie do zapewnienia Państwu dostępu do badania i jego wyników online. Dane analizowane są wyłącznie zbiorczo. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 15 minut.

http://ankiety.pmdg.pl/index.php?sid=74328&lang=pl

Serdecznie zapraszamy do udziału i komentowania wyników w postach poniżej,
Zespół PM Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość