Strona 1 z 1

Ogólnopolska firma doradztwa biznesowego

: 25 wrz 2018 12:14
autor: lionstatement
Witam! Pozwólcie, że przeprowadzę krótką prezentację firmy doradczej Lion Statement. Pomagamy obecnym oraz nowym przedsiębiorcom stawać czoła wyzwaniom!

Lion Statement to ogólnopolska firma konsultingowa zajmująca się rozwiązywaniem napotkanych trudności oraz wdrażaniem nowatorskich, indywidualnie opracowanych i dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań. Zaufanie, którym darzą nas nasi klienci potwierdzenia, że potrafimy rozwiązywać problemy tam, gdzie inni ich nie widzą. Nie tylko pomagamy budować firmy od zera czy rozwijać istniejące, ale również edukujemy przedsiębiorców na każdej płaszczyźnie biznesowej aby dzięki temu mogli w przyszłości samodzielnie stawiać czoła wyzwaniom.

Nasi specjaliści nieprzerwanie kształcą się z różnych dziedzin, dopasowując tym samym poziom wiedzy do zmieniających się nieustannie standardów i czasów, a dzięki specjalnie wyselekcjonowanym partnerom biznesowym, świadczone przez nas usługi są rzetelne, kompleksowe oraz szybkie.

Z pełnym zaangażowaniem i pasją podejmujemy kolejne wyzwania, które stawia przed nami klient oraz świat. Jesteśmy jak ściana stojąca na krawędzi urwiska aby chronić firmy przed upadkiem z wysokości - nawet po zakończonej współpracy stale interesujemy się klientami, dbając o ich komfort, dzięki czemu wiedzą, że zawsze ktoś nad nimi czuwa.

W swojej ofercie mamy między innymi:
- doradztwo biznesowe (strategie, konkurencja itd)
- przeprowadzanie badań/analiz (wydajność/produkty/prognozy itd)
- organizowanie akcji marketingowych (tv, radio, gazetki, kupony, zniżki)
- copywriting, social media
- HR
- wyposażenie wnętrz oraz remonty
- relokacje firm
i wiele innych. Zapraszamy na stronę internetową www.lionstatement.pl

Re: Ogólnopolska firma doradztwa biznesowego

: 23 lis 2018 15:33
autor: paulina1994
Cześć :)
A ja polecam Ci serwis oduslug.pl. Jest to nowy serwis dla freelancerów i firm.
Znajdziesz tutaj usługodawców, możesz porównywać usługi a także oferować swoje usługi innym użytkownikom. Korzyści jest mnóstwo a serwis jest całkowicie bezpłatny – nie ma opłat za wystawienie usługi, ani prowizji od sprzedaży. Cały zysk pozostaje w kieszeni wykonawcy
Rejestracja: https://oduslug.pl/konto/rejestracja/

Pozdrawiam :)