Szkolenia czy studia?

Ajlar

Re: Szkolenia czy studia?

Postautor: Ajlar » 15 lis 2018 12:24

To prawda, że i jedno i drugie jest ważne. Wydaje mi sie, że na szkoleniach jednak można nabyć bardziej fachowej wiedzy. Studia uczą tak ogólnie i po skończeniu nie zawsze jest się dobrym w konkretnej dziedzinie. Warto wtedy doszkalać się własnie przez uczestnictwo w rożnych kursach . Jesli interesują Was zagadnienia z podatków to zerknijcie na szkolenia organizowane przez Taxpress https://taxpress.pl/ . Oni oferuja bardzo duży wybór szkoleń na wysokim poziomie. Mają też sporo fachowej literatury, z której warto skorzystac aby pogłębić swoją wiedzę.

nosleep

Postautor: nosleep » 21 lis 2018 14:01

Nie wiem czy można wybierać pomiędzy. Moim zdaniem teraz studia to podstawa. Potem jak podejmuje się prace to warto się doszkalać i brać udział w kursach i szkoleniach. Bardzo dobre kursy dla lekarzy organizuje firma Edumedical. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów i są na na bardzo wysokim poziomie.

Kulka

Postautor: Kulka » 21 lis 2018 16:14

Według mnie każda forma edukacji jest wartościowa. Aby uzyskać odpowiednie kwalifikacje możesz ukończyć kursy bądź szkolenia. Ja polecałabym jednak studia. Jeśli przykładowo pracujesz na stanowisku związanym z zarządzaniem możesz wybrać jedną ze specjalności na UTH w Warszawie – Negocjacje i sprzedaż. Bardzo ciekawa ścieżka kształcenia o której można przeczytać na stronie https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... i-sprzedaz. Przygotowuje ona do efektywnej pracy przy negocjacjach handlowych oraz sprzedaży produktów. Sprawdź koniecznie szczegóły. :)

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 05 gru 2018 12:41

Wszystko jest zależnione od tego, w jakim kierunku zamierzasz ruszyć. Ja za nic w świecie bym nie zamienił Administracji w Gdańskiej Szkole Wyższej http://www.gsw.gda.pl . To z ich pomocą udało mi się znaleźć pracę marzeń, z kolei studia doskonale przygotowały mnie do wykonywanego zawodu. O tym marzyłem!

msobczak

Postautor: msobczak » 08 gru 2018 15:20

Studia mają wiele zalet ale jednym z minusów jest konieczność napisania pracy dyplomowej. Dla mnie był to bardzo duży problem. Dobrze, że można skorzystać z takich możliwości jak analizy statystyczne.

jurrek712
Kontaktowanie:

Postautor: jurrek712 » 10 gru 2018 15:03

Moim zdaniem jedno i drugie rozwiązanie ma swoje zalety.
Na szkoleniach możesz uzupełniać wiedzę i nadrabiać zaległości w nowościach.
Och! Jak lekko oddychać, słodko maarzyć duszy- tu mi gwar, tu mi uśmiech myśli nie krępuje elboho.pl