Szkolenie "na czasie"

Cola_1991

Szkolenie "na czasie"

Postautor: Cola_1991 » 08 sie 2017 10:46

Chciałabym zapisać się na szkolenie, które coś mi konkretnego da. Macie jakiś pomysł czego mogłoby dotyczyć?

Zbyszek W

Re: Szkolenie "na czasie"

Postautor: Zbyszek W » 08 sie 2017 11:04

Wszystko zależy co Cię interesuje, czego wżyciu byś chciała. Może języki? Albo jakieś umiejętności miękkie - rozmowy z klientem itp... Albo jakieś szkolenie branżowe podnoszące Twoje kwalifikacje. Myślę też, że taka opcja nie jest zła, zwłaszcza w obliczu tego co niestety co chwilę dzieje się na drogach...

kejtlin

Postautor: kejtlin » 11 sie 2017 12:33

Czytałeś tematykę rozwoju osobistego? To teraz jest na topie, ludzie chcą być wykształceni, zobacz sobie tą szkołę trenerską w Krakowie, http://www.szkolatrenerow-ster.pl/zawod-trener ja osobiście uważam, że taki zawód ma przyszłość i do tego jest dobrze płatny może dlatego że jeszcze nie wiele ludzi podejmuje się takiego zajęcia.

AnnaN

Postautor: AnnaN » 15 sie 2017 21:21

Nie powiedziałaś o jakie szkolenia ci chodzi, zasadniczo z odpowiednim nastawieniem każde coś da. Prowadzę firmę i korzystam z darmowych szkoleń organizowanych przez Idea Bank dla klientów w placówkach Idea Hub. Muszę przyznać, że są bardzo "na czasie" i te dotyczące firmy i inne. Teraz załapałam się na warsztaty fotograficzne "Tajniki dobrego portretu" 22 sierpnia w Warszawie. Dla mnie bomba, bo robienie zdjęć to takie moje niespełnione hobby. Gdybyś była zainteresowana rozpiskę co, gdzie i kiedy znajdziesz na ich stronie https://www.ideabank.pl/idea-hub#kalendarz-wydarzen

mandarynka

Postautor: mandarynka » 21 sie 2017 22:54

Wow, moje klimaty. Daj koniecznie znać jak po szkoleniu. Ja czekam teraz na te w Krakowie 31.08. Misja, wartości i strategia firmy, na pewno to pozwoli lepiej zarządzać.

Palermo

Postautor: Palermo » 04 wrz 2017 11:52

nie mam wątpliwości co do tego, ze "na czasie" jest rozwój osobisty. Byłemna szkoleniu u Modnego Agenta i powiem wam ze każdy powinien się wybrać. Fajnie jest popatrzeć na swoje postępowanie troche z boku i wyciagać wnioski ;)

elabarbara

Postautor: elabarbara » 13 wrz 2017 10:37

Hejka wszystkim, jeżeli chodzi o wszelkie kursy to ja ostatnio trafiłam na szkolenie rozwoju osobistego w Krakowie http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ . Myślę, że to bardzo fajna oferta, ponieważ dzięki niej będziemy mieć możliwość prowadzenia w przyszłości kursów we własnym zakresie. Szkolenia tutaj są w pełni profesjonalne, a po nich otrzymamy certyfikat trenera. Jak dla mnie brzmi to zachęcająco I sama planuje zapoznać bliżej się z tą propozycją.

komineo

Postautor: komineo » 14 wrz 2017 14:19

Jest mnóstwo szkoleń i niektóre z nich naprawdę mogą się przydać, np. szkolenie na motywowanie pracowników lub jak zostać szefem od którego nie odchodzą pracownicy. Ponieważ od dłuższego czasu myślę o założeniu swoje firmy zastanawiam się na kursem na motywację pracowników i nawet wpadłam ostatnio na taki artykuł skuteczna motywacja pracowników. Chce się z nim zapoznać ponieważ zauważyłam, że jest tam wiele interesujących, a zarazem przydatnych wiadomości.