Szkolenie "na czasie"

icon

Re: Szkolenie "na czasie"

Postautor: icon » 17 lis 2017 16:29

Ja myślę, że na czasie to szkolenia z Prawa Pracy, bo w 2017 wejdą w życie nowe zmiany i warto by dział HR miał pojęcie na ten temat. Wiem, że http://www.mostwanted.pl/ jeszcze w tym roku ma konferencje i szkolenia w tym zakresie, więc warto z nich skorzystać, bo ta wiedza będzie konieczna.

tenor

Postautor: tenor » 23 lis 2017 21:03

Takich szkoleń ,,na czasie" jest na rynku mnóstwo i nie sposób wymienić wszystkie :) Sporo zależy też od branży, która Was interesuje. Jeśli działacie w branży eventowej to bardzo ciekawe szkolenia w tym zakresie proponuje firma EMTG ( Event Manager Training Group ). Oferta szkoleń bardzo rozbudowana ale wszystko kręci się właśnie wokół eventów - ich organizacji, planowania, pozyskiwania sponsorów itd. Może jest ktoś na sali, kto miał już okazję się u nich szkolić ;) ?

adam289

Postautor: adam289 » 01 gru 2017 10:30

W naszej branży ważna jest kreatywność i takich szkoleń szukamy ostatnio, niestety wcale nie jest ich dużo. Dopiero w Delta Training udało się sensowny program znaleźć, na stronie deltatraining.pl mają cały działa szkoleń tego typu. Kontakt z obsługą jest szybki, raczej można się dodzwonić, samo szkolenie miało ręce i nogi, nie był to spontaniczny występ o którym ludzie by dwie godziny później już zapomnieli.

Lara1978

Postautor: Lara1978 » 06 gru 2017 19:50

Najlepsze szkolenia to takie, które pomagają rozwijać swoje kwalifikacje i podnosić umiejętności. W ten sposób łatwiej będzie znaleźć lepiej płatną pracę w zakresie swojego doświadczenia. Na przykład mi by sie bardzo przydało szkolenie, którego tematyką byłoby szacowanie niepewności pomiaru. Codziennie w pracy dokonuję różnego rodzaju testy i dokonuję analizy uzyskanych wyników. A jak wiadomo, każdy pomiar jest obarczony jakimś błędem, więc zagłębienie się bardziej w istotę problemu mogłoby mi znacznie pomóc w dobrej interpretacji przeprowadzanych badań.