coaching - warto?

KamilT

Re: coaching - warto?

Postautor: KamilT » 16 maja 2012 09:05

Korzystałem kiedyś z sesji coachingowych, myślę, że zdecydowanie warto je polecić, zawsze to ułatwia spojrzenie na wiele spraw z innej strony

Rentalo.pl

Postautor: Rentalo.pl » 17 maja 2012 10:08

Jest wiele coachów, trzeba wybierać uważnie, bo można się naciąć. Jeśli ktoś jest osobą publiczną itp, warto w to zainwestować i nauczyć się dobrze prezentować.

Stich

Postautor: Stich » 20 sie 2012 14:02

Podczas dwugodzinnej sesji, kiedy 'coach' zaledwie powie mi jakie są moje dobre i złe strony [nic odkrywczego] raczej nie będę w stanie się przekonać [lub nie] do tego, czy chciałabym się tym zająć. Może to i nieduże pieniądze, ale stówka piechotą nie chodzi. Lepiej zainwestować w coś porządnego, na dłużej i bez ściemy niż tracić dwie godziny na słuchanie bzdur, które mogę sobie równie dobrze przeczytać w pierwszym lepszym poradniku.
Oczywiście jest mnóstwo manipulatorów i oszustów, bo ta dziedzina dopiero raczkuje w Polsce, dlatego najlepiej zapisać się do jakiejś większej szkoły. To mega dużo kosztuje, ale z drugiej strony nauka jest jedyną pewną rzeczą, w którą warto inwestować

toffik

Postautor: toffik » 18 wrz 2012 13:29

jestem tego samego zdania - 2 godziny to zdecydowanie za mało.
ponadto w cenę sesji wchodzi opłata za samo słowo coach, które się zrobiło ostatnio bardzo modne i coraz więcej jest tego rodzaju wielce natchnionych specjalistów.
raz prawie bym się na to nacięła więc jestem troszkę uprzedzona.
myślę, że już o wiele lepiej wybrać się do doradcy zawodowego czy psychologa pracy.
cena niższa a umiejętności tożsame.
:)

AdamS

Postautor: AdamS » 25 wrz 2012 09:27

Myślę, że wielu może się przydać. Są osoby, które same potrafią sobie poradzić z ukierunkowaniem swojego życia zawodowego i bez problemu osiągają sukcesy, ale jest też wielu, którzy potrzebują pomocy w tej kwestii i obiektywnego spojrzenia na ich przypadek.

zainteresowana

Postautor: zainteresowana » 28 lut 2013 10:17

ja jeszcze nie wiem czy warto :) ale kusi mnie coaching indywidualny oferowany przez Panią Renatę Wasylów. Niedawno znalazłam jej stronkę na internecie. Wygląda to ciekawie, widziałam tam informacje o szkoleniach w kreowaniu marki osobistej. Właśnie na jej stronie można znaleźć też poradnik poświęcony personal branding. Jestem ciekawa jak wyglądają takie zajęcia i ile własnie trwają. Napisałam wczoraj wieczorem do tej Pani i czekam własnie na odpowiedź. Widzieliście może ta stronę? Macie jakieś opinie? Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem :)

karuszka
Kontaktowanie:

Postautor: karuszka » 25 mar 2013 14:44

Kryptoreklama;-)

adamkizdro

Postautor: adamkizdro » 15 maja 2013 14:25

Uczestniczyłem w sesji coachingowej z Idea Trainer House za namową przyjaciela. To były bardzo pouczające trzy spotkania w czasie których mogłem się spojrzeć na swoje relacje z pracownikami z innej strony. Ja osobiśie polecam sesje coachingowe.

luparafal

Postautor: luparafal » 15 gru 2016 14:25

ja uważam, że warto, byłem i polecam :)