coaching - warto?

KamilT

Re: coaching - warto?

Postautor: KamilT » 16 maja 2012 09:05

Korzystałem kiedyś z sesji coachingowych, myślę, że zdecydowanie warto je polecić, zawsze to ułatwia spojrzenie na wiele spraw z innej strony

Rentalo.pl

Postautor: Rentalo.pl » 17 maja 2012 10:08

Jest wiele coachów, trzeba wybierać uważnie, bo można się naciąć. Jeśli ktoś jest osobą publiczną itp, warto w to zainwestować i nauczyć się dobrze prezentować.

Stich

Postautor: Stich » 20 sie 2012 14:02

Podczas dwugodzinnej sesji, kiedy 'coach' zaledwie powie mi jakie są moje dobre i złe strony [nic odkrywczego] raczej nie będę w stanie się przekonać [lub nie] do tego, czy chciałabym się tym zająć. Może to i nieduże pieniądze, ale stówka piechotą nie chodzi. Lepiej zainwestować w coś porządnego, na dłużej i bez ściemy niż tracić dwie godziny na słuchanie bzdur, które mogę sobie równie dobrze przeczytać w pierwszym lepszym poradniku.
Oczywiście jest mnóstwo manipulatorów i oszustów, bo ta dziedzina dopiero raczkuje w Polsce, dlatego najlepiej zapisać się do jakiejś większej szkoły. To mega dużo kosztuje, ale z drugiej strony nauka jest jedyną pewną rzeczą, w którą warto inwestować

toffik

Postautor: toffik » 18 wrz 2012 13:29

jestem tego samego zdania - 2 godziny to zdecydowanie za mało.
ponadto w cenę sesji wchodzi opłata za samo słowo coach, które się zrobiło ostatnio bardzo modne i coraz więcej jest tego rodzaju wielce natchnionych specjalistów.
raz prawie bym się na to nacięła więc jestem troszkę uprzedzona.
myślę, że już o wiele lepiej wybrać się do doradcy zawodowego czy psychologa pracy.
cena niższa a umiejętności tożsame.
:)

AdamS

Postautor: AdamS » 25 wrz 2012 09:27

Myślę, że wielu może się przydać. Są osoby, które same potrafią sobie poradzić z ukierunkowaniem swojego życia zawodowego i bez problemu osiągają sukcesy, ale jest też wielu, którzy potrzebują pomocy w tej kwestii i obiektywnego spojrzenia na ich przypadek.

zainteresowana

Postautor: zainteresowana » 28 lut 2013 10:17

ja jeszcze nie wiem czy warto :) ale kusi mnie coaching indywidualny oferowany przez Panią Renatę Wasylów. Niedawno znalazłam jej stronkę na internecie. Wygląda to ciekawie, widziałam tam informacje o szkoleniach w kreowaniu marki osobistej. Właśnie na jej stronie można znaleźć też poradnik poświęcony personal branding. Jestem ciekawa jak wyglądają takie zajęcia i ile własnie trwają. Napisałam wczoraj wieczorem do tej Pani i czekam własnie na odpowiedź. Widzieliście może ta stronę? Macie jakieś opinie? Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem :)

karuszka
Kontaktowanie:

Postautor: karuszka » 25 mar 2013 14:44

Kryptoreklama;-)

adamkizdro

Postautor: adamkizdro » 15 maja 2013 14:25

Uczestniczyłem w sesji coachingowej z Idea Trainer House za namową przyjaciela. To były bardzo pouczające trzy spotkania w czasie których mogłem się spojrzeć na swoje relacje z pracownikami z innej strony. Ja osobiśie polecam sesje coachingowe.

luparafal

Postautor: luparafal » 15 gru 2016 14:25

ja uważam, że warto, byłem i polecam :)

fikus

Postautor: fikus » 12 mar 2018 13:16

Mówiąc szczerze to zależy gdzie idziesz na ten coaching. Teraz takie instytucje wyrastają jak grzyby po deszczu i każdemu się zdaje, że może uczyć innych jak mają żyć. Dla mnie troszkę chore, ale trudno, działają zgodnie z prawem i nie można im tego zabronić. Szukaj może po jakichś sprawdzonych nazwiskach, portalach, pytaj znajomych, Cokolwiek. Jest taka fajna apka Tickerence, tam masz jakieś konferencje biznesowe etc, też się zdarza, że mają typowo coachingowe konfy organizowane przez różne firmy, ludzi i w różnych miejscach, ale jeszcze się nie spotkałem, żeby był w apce jakiś szajs.