Szkolenia bhp przez internet

boss

Szkolenia bhp przez internet

Postautor: boss » 24 wrz 2013 11:04

Jako, że do tej pory prowadziłem swoją firmę w tradycyjny sposób, czyli radziłem sobie sam mając zaufanie do pracowników i siebie, teraz chciałbym zaczerpnąć opinii innych przedsiębiorców, szkorzsytać ze szkoleń biznesowych czy dotacji unijnych. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym , który uświadomił mnie że wiele tracę prowadząc swoją firmę na 'starych" zasadach. Mianowicie chciałbym poruszyć temat szkoleń BHP, a szczegółowo czy szkolenia BHP przez internet są tak samo wartościowe i uważane przez prawne przepisy. Wypowiedźcie się co o tym sądzicie, może ktoś korzysta z takich szkoleń.

mirko

Re: Szkolenia bhp przez internet

Postautor: mirko » 30 wrz 2013 11:27

Pewnie, że szkolenia BHP przez internet są akceptowane przez wszelkie wymogi. Poprostu nawiązujesz współprace z firmą zajmującą się wykonaniem takich szkoleń i nie musisz za każdym razem przeprowadzać je tradycyjnie. Mianowicie kiedy zatrudniasz nowych pracowników może przeprowadzić szkolenia BHP online i nie dezorganozować czasu pracy w firmie. Oczywiście pracownicy będą musieli podpisać wszelkei dokumenty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniach.

karolina_majda

Postautor: karolina_majda » 01 paź 2013 10:04

To, czy możesz korzystać ze szkolenia BHP przez Internet zależy od tego, jakim typem działalności się zajmujesz. Osoby pracujące na stanowiskach robotniczych, fizycznych itp., np. mechanicy, krawcowe itd., powinny raczej odbyć szkolenie w sposób stacjonarny, szkolenie internetowe może okazać się niewystarczające.

E-szkolenie jest wygodniejsze i może być dobrym pomysłem, ale to zależy też od charakteru czy predyspozycji pracowników. W końcu chodzi o to, żeby pracownicy zyskali jak najwięcej, a co za tym idzie, także pracodawca ;) .

boss

Postautor: boss » 06 paź 2013 22:43

Już kontaktowałem się z firmą Sułkowski, która wykonuje szkolenia tradycyjne i szkolenia BHP online i muszę przyznać że ich oferta jest całkiem niezła. Oczywiscie na początek na pewno skorzystam ze szkoleń tradycyjnych dla wszystkich pracowników, ale później myślę, że niektóre stanowiska pracy bedą korzystać z tych przez internet. Co najważniejsze wiem, że w zakresie obowiązków BHP Sułkowski jest ocena ryzyka zawodowego, instrukcja bezpieczństwa pożarowego i kurs pierwszej pomocy.

magda88

Postautor: magda88 » 27 maja 2014 10:21

Rzeczywiście ciekawa oferta. Czy mógłbyś napisać coś więcej?

Comasz Tomasz

Postautor: Comasz Tomasz » 07 lip 2015 15:35

W kwestii szkoleń online z BHP to moja firma korzystała ostatnio z http://www.e-behap.pl/ . Szkolenie jest prowadzone zrozumiałym językiem!

Wimen

Postautor: Wimen » 23 lis 2015 15:49

ja robilam szkolenie dla swoich pracownikow w firmie http://www.behapowcy.eu/
weldug mnie szkolenie bylo bardzo dobrze przeprowadzone i pracownicy duzo z niego wyniesli, wiedza byla przekazana w przystepny sposob, zrozumialym jezykiem

Roberto33

Postautor: Roberto33 » 04 maja 2016 11:47

Szkolenia on-line to tak naprawdę próba ominięcia tematu ponieważ nic nie zastąpi kontaktu z osobą doświadczoną i wykwalifikowaną w tym zakresie. Polecam pana Mariusza doświadczenie i wiedza jaka biję od tego człowieka jest stukrotne wartościowsza od nawet najlepszego kursu online. Pozdrawiam

ela1595

Postautor: ela1595 » 26 sty 2017 14:02

Ja uważam, że szkolenie bhp w sieci jest wygodne. Nie trzeba zatrudniać szkoleniowca, szukać sali itd... Każdy pracownik ma dostęp do komputera, loguje się i przechodzi szkolenie. Wygodnie i komfortowo. Takie szkolenie można samemu wykonać. Trzeba mieć tylko odpowiedni system e-learningowy taki jak ten http://www.ideo.pl/technologie-internetowe/platformy-e-learningowe/. Jest prosty w obsłudze, a samo szkolenie ładnie się prezentuje. Warto korzystać z takich rzeczy :)

adamnwr

Postautor: adamnwr » 20 lut 2017 15:16

Kursy BHP w Internecie może i są wygodne, ale wiedza na nich przekazywana jest znikoma. Na takim kursie BHP nikt nie kontroluje przyswajanej wiedzy.