Najlepsze szkolenia w Warszawie

bluka

Re: Najlepsze szkolenia w Warszawie

Postautor: bluka » 20 wrz 2017 19:43

Jeśli chodzi o szkolenia dla psychologów i terapeutów to wiele ciekawych szkoleń pojawia się w Centrum CBT. Najbliższe będzie dotyczyć "terapii seksuologicznej par", na którym będzie omawiana problematyka seksuologiczna zgłaszana przez pary, metody diagnostyczne, a także podstawowe techniki pracy z problemami seksuologicznymi w podejściu poznawczo-behawioralnym. Termin oraz szczegóły zapisów można doczytać na stronie centrum

MaRekczek

Postautor: MaRekczek » 25 wrz 2017 14:09

Bardzo fajne szkolenia biznesowe przeprowadza firma szkoleniowa Maciołek&Wspólnicy. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, są prowadzone w ciekawy sposób dzięki czemu można zapamiętać więcej ważnych informacji. Korzystając z usług tej firmy na pewno będziecie zadowoleni z jakości szkoleń. Na tej stronie http://btg-szkolenia.pl/opinie-o-firmie-szkoleniowej-maciolekwspolnicy/ możecie zapoznać się z opinia eksperta, który zrelacjonował o ocenił jakość prowadzonych szkoleń w firmie Maciołek&Wspólnicy.

Tymoteusz1

Postautor: Tymoteusz1 » 24 paź 2017 09:35

Faktem jest, że w dzisiejszych czasach warto wiedzieć takie rzeczy. Cały świat idzie w stronę informatyzacji, więc pomyślcie o tym, by odbyć kurs online Python lub podobne szkolenia. To pozwoli Wam na sprawne funkcjonowanie w dzisiejszych czasach.

babtu

Postautor: babtu » 31 paź 2017 08:15

Zawodowe szkolenie w Beauty lux. Bez straconego czasu, konkretne i rozwijające.
Tak się właśnie wszystkiego nauczyłam i tak poznałam zawód.
Ale w kosmetyce konieczny nieustanny rozwój i myślenie o przyszłości.
Docelowo można tak wiele osiągnąć.

pawelzm28

Postautor: pawelzm28 » 03 lis 2017 16:08

Drodzy koledzy, mam dość nietypowe pytanie.
Ostatnio zaprosilem jedna dziewczyne, ktora poznalem na stronie goldbikikiniclub.com aby pojechala ze man na weekendowe szkolenie. Czy wy również macie juz takie przygody za sobą?? Przyznam, że troche sie stresowalem całą nową sytuacja ale było super. Oboje w nowym miejscu, bawilismy sie swietnie a ze przebywalismy w hotelu ze spa, to w trakcie szkoleń moja towarzyszka korzystała z atrakcji hotelu czyt. spa. :) Polecam wszystkim znudzonym zyciem facetą!

aniołek2

Postautor: aniołek2 » 28 lis 2017 21:03

Tak naprawdę w okolicy Lotniska Chopina znajduje się co najmniej kilkanaście parkingów, na których można (za niewielką opłatą), zostawić swój samochód. Jednym z nich jest między innymi: http://www.parking-lotnisko.pl/ i z tego co się orientuje, cieszy się największym powodzeniem.

eissk

Postautor: eissk » 04 gru 2017 14:23

Moja firma najbardziej była zadowolona z kurs power point oraz innych szkoleń z MS Offcie. Z tego co wiem, mają również inne typy szkoleń - nie tylko z programów czysto biurowych, mają nawet elearningi.

franekk166

Postautor: franekk166 » 31 sty 2018 16:15

A czy ktoś słyszał o szkoleniach BHP organizowanych przez BHP Consulting?
Ostatnio zmieniony 05 lut 2018 16:12 przez franekk166, łącznie zmieniany 1 raz.

czaykowsky88

Postautor: czaykowsky88 » 05 lut 2018 15:47

Właśnie jak dobry trener biznesowy to np. http://lwowska5.pl/coaching/. Bardzo dobre miejsce do tego, aby pozbyć się wszystkich wątpliwości związanych z pracą, zapanować nad emocjami, zlikwidować stres i tak dalej. Po prostu są efekty, a to przecież najważniejsze.

Mariuszooo

Postautor: Mariuszooo » 16 mar 2018 11:59

Ja troszkę z innej strony. Gdybyście to Wy byli organizatorami szkolenia, to jaką salę w Warszawie byście wybrali do tego celu? Słyszałem pozytwne informacje na temat http://www.konferencjenimbus.pl/budynek/ Czy ktoś już z Was tam był i może to potwierdzić?