Szkolenia bezpiecznej jazdy

jarekniman

Szkolenia bezpiecznej jazdy

Postautor: jarekniman » 11 sie 2015 09:58

Dzień dobry,

znajomy mówił mi ostatnio, że wysłał swoich pracowników na szkolenia bezpiecznej jazdy. Jego celem była bardziej ekonomiczna oraz bezpieczna jazda samochodami firmowymi. Z tego co mówił, to nawet się to udało, gdyż nie ma już tylu kolizji, wypadków.
Według Was takie kursy powinny być obligatoryjne? Czy to mimo wszystko zależy od chęci danego pracodawcy.

Rudzik
Kontaktowanie:

Re: Szkolenia bezpiecznej jazdy

Postautor: Rudzik » 20 paź 2015 11:07

W pracy obowiązkowe są szkolenia BHP, na inne nie ma aż takiego parcia zazwyczaj.
U mnie w pracy pojawiły się też od razu przy szkoleniu ulotki BHP Gabi, którzy sprzedają sprzęt BHP, okazało się, że firma faktycznie musiała dokupić apteczki i kilka gaśnic, bo było za mało.

Palermo

Postautor: Palermo » 27 paź 2015 13:57

Myślę ze szkolenia w firmach transportowych sa bardzo istotne. Ostatnio w naszej firmie zorganizowano szkolenie przez firmę http://www.behapowcy.eu/szkolenia/dla-f ... portowych/ i musze powiedziec ze bylo ono bardzo przydatne. zostalo wprowadzonych kilka istotnych, a zwiekszajacych bezpieczenstwo, ale i efektywnosc zmian.

milusia

Postautor: milusia » 14 sty 2016 00:40

Takie szkolenia z bezpiecznej jazdy każdy kierowca powinien zaliczyć.

Slena

Postautor: Slena » 05 wrz 2017 11:53

Do takich szkoleń warto jak jest też zrobiona analiza czasu pracy kierowców. Po takich szkoleniach bez problemu można znaleźć pracę w logistyce lub jako kierowca ;)