otwarcie własnego biznesu

aniołek2

Re: otwarcie własnego biznesu

Postautor: aniołek2 » 11 lip 2017 12:02

Własny biznes to dobry pomysł. Wiadomo, ze jest ryzyko, że coś może się nie udać ale jak dobrze zaplanujesz strategie to może okazać się to pokoleniowym biznesem. Mam wrażenie, że dobrym pomysłem na biznes jest stacja benzynowa. Orientowałem się już jaką ofertę ma http://onico.pl/ bo wiem że dostarczają paliwa wysokiej jakości.

Alteza sufity
Kontaktowanie:

Postautor: Alteza sufity » 13 lip 2017 10:47

Jeśli interesuje Cię branża wykończeniowa, możesz oferować swoim Klientom nasze sufity napinane, gdyż współpracujemy nawet z 1-osobowymi firmami (z 2-3 pracownikami). Ich koszt jest podobny jak tradycyjnych, gipsowo-kartonowych, jednak montuje się je 5 razy szybciej. Dzięki temu w tym samym czasie, wykonać można więcej zamówień.

http://alteza.pl/
Obrazek

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 13 lip 2017 10:49

Wspólnika przyjmę do konkretnego biznesu. W Polsce żeby otworzyć byle jaki warzywniak trzeba wyłożyć 10 000 zł I nie ma sie gwarancji niczego... Tutaj za połowe tej kwoty dostajesz możliwości zarobienia nie ograniczonej ilości pieniedzy... Do tego jeszcze Twoja zainwestowana kwota zwraca się po 120 dniach. Nie masz tyle ? możesz zostać udziałowcem. Zapewniam wszelkie informacje. [ skype janubers1 ]
Konkretny biznes dla każdego www.expassetbiznes.com

ZOchoty

Postautor: ZOchoty » 14 lip 2017 09:58

tym się własnie różni sklep stacjonarny - warsztat usługowy - sklep internetowy. każdy potrzebuje innego zaplecza. przy internetowym nie zapłacisz czynszu ale i tak płacisz za abonament i szatę graficzną.

dryblas

Postautor: dryblas » 14 lip 2017 15:34

Dobrze, że nie chcesz się rzucać na głęboką wodę bez przygotowania, autorze wątku. Wielu z mniejszą świadomością o powadze sprawy próbowało i ponosiło tego srogie konsekwencje więc lepiej się przygotować. Jednak same książki mogą nie wystarczyć, tu trzeba zdobywać wiedzę innymi sposobami. Nie chodzi mi tylko o blogi, ale też o jakieś targi pracy albo inne biznesowe. Warto też zapoznać się z poradami dla start-upów, bo można dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy nawet, jak nie chcesz zakładać start-upu. Nie ma jednego, sprawdzonego sposobu na osiągnięcie sukcesu w biznesie, trzeba w tym celu posiadać rozległą wiedzę z wielu obszarów, a to może też nie wystarczyć. Co nie znaczy, że nie należy próbować. W każdym razie, życzę powodzenia i wytrwałości w działaniu, bo czasem o to jest najciężej.

Pigeon

Postautor: Pigeon » 18 lip 2017 00:01

Ja zastanawiam się nad otwarciem własnego salonu dentystycznego. Mam już spore doświadczenie w pracy w gabinecie dentystycznym. Dużo też wiedzy zasięgnąłem u dentysty w Wałbrzychu i myślę że spróbuję to zrobić. Tylko zastanawiam się jaki jest przybliżony koszt takiej iwestycji w gabinet. Koszty raczej są wysokie...

jakub196

Postautor: jakub196 » 18 lip 2017 09:07

w polsce to jest ryzyko

Tribis

Postautor: Tribis » 18 lip 2017 09:55

W innych krajach również jest ryzyko nie udanego biznesu. Wszędzie tak jest. Zobacz sobie jaki jest procent upadłych firm założonych w ostatnim roku. No ale tak jest jak sie wszystko próbuje samemu, na start bardzo pomocne są agencje pomagające wystartować takie jak np montowwnia. Sporo ułatwiają.

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 18 lip 2017 16:17

Własny biznes to zawsze masę pracy oraz ryzyko. Dla tego zawsze jest o wiele łatwiej korzystać z możliwości dołączenia do biznesu który jest sprawdzony i daje określone profity. Koszty uruchomienia o wiele niższe a zysk zawsze wiekszy. Mozna do tego wykorzystać biznes z naszą Polska firmą www.expassetbiznes.com
Konkretny biznes dla każdego www.expassetbiznes.com

Kingston

Postautor: Kingston » 24 lip 2017 06:04

ZOchoty pisze:tym się własnie różni sklep stacjonarny - warsztat usługowy - sklep internetowy. każdy potrzebuje innego zaplecza. przy internetowym nie zapłacisz czynszu ale i tak płacisz za abonament i szatę graficzną.

Albo się płaci za szatę graficzną więc ma abonament premium za rok gratis, tak jak jest teraz w esprzedaży, bo mi mailowo przyszła informacja. Mnie nie obejmuje bo chyba z dwa miesiące temu zmieniałem grafikę ale może komuś się przyda.