Wykorzystanie odpadów drzewnych

Palermo

Wykorzystanie odpadów drzewnych

Postautor: Palermo » 15 gru 2014 13:43

Czy prowadzac tartak oplaca sie jeszcze dodatkowo przetwarzac odpady drzewne, np. na brykiet. zastanawiam sie nad tym od dluzszego czasu, ale nie wiem czy nie przyniesie to wiekszych strat niz zysku, jak myslicie?

Wimen

Re: Wykorzystanie odpadów drzewnych

Postautor: Wimen » 16 gru 2014 09:34

mysle, ze warto w to zainwestowac. w sumie potrzebujesz tylko rozdrabniarki i brykieciarki. w mt recykling mozna dostac taniej. recykling jest teraz na topie wiec powinno ci sie to szybko zwrocic :)

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 06 gru 2017 15:09

Cześć! Również posiadam spore ilości odpadów drzewnych, które chciałbym wykorzystać w otworzonym przez siebie tartaku. Posiadacie może jakiś pomysł na to, jakie urządzenia mogłyby zasilić biznes tego typu? Dzięki za porady!

Maki23816

Postautor: Maki23816 » 06 gru 2017 15:14

Na Twoim miejscu zakupiłbym między innymi piły taśmowe do traków mobilnych i piły stolarskie. Dostarczane przez http://www.mebelart.com.pl/ piły dedykowane są zarówno do cięcia drewna liściastego, iglastego jak i tropikalnego. Bogata oferta szerokości pił sprawi, że z pewnością znajdziesz w ich ofercie odpowiedni dla siebie produkt. Pomyśl nad produkcją mebli, gdyż wykorzystanie drewna w tym celu to zdecydowanie najlepszy pomysł.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 07 gru 2017 13:23

Ukraina. Trociny drzewne 4 zl/m3. Linie do produkcji europalet, desek, elementow. Hala produkcyjno magazynowa na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Stale oferujemy trociny, zrebki, zrzyny, kora, wiory. Sosna, jodla, olcha, osika, klon, brzoza, topol, dab, wierzba, orzech, lipa, akacja. Drewno kopalne, tyrs, pyl jako odpady z lokalnych tartakow. Surowiec dostepny w okresie calego roku. Do wynajecia 600 zl/miesiecznie hala produkcyjno-magazynowa pow.1200m2 o konstrukcji zelbetowej z duzym parkingem w zaglebie drzewiarskim Lasow Panstwowych. Obiekty przemyslowe, budynki po bylych zakladach produkcji rolnej. Maszyny, sprzet rolniczy, linie do produkcji pelletu z drewna, luzgi, slomy, siana, wegla, torfu, wytloczyn itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

mikimouse

Postautor: mikimouse » 07 gru 2017 17:12

Ale macie ciekawe pomysły! rzeczywiście drewno teraz jest jak najbardziej w modzie!! Moja mam ostatnio remontowała sobie altanke i zaopatarzała się w tym sklepie Komplexmarket i efekt na prawde piorunujący!! Może tez o tym pomyśle po zimie, odświeze mieszkanie w elementy drewniane;)

Daniel4321

Postautor: Daniel4321 » 08 gru 2017 15:58

W takim razie będe produkował meble i podobne przedmioty. Osobom, które również w ten sposób wykorzystać odpady drzewne zalecam zainteresować się ofertą http://www.stawik.pl/ - potrzebne są mi różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym będę mógł nieco urozmaicić ofertę. Poszukując kółek, zaślepek i innych dodatków wpadłem na ich adres. Zamówiłem co trzeba i zostałem obdarowany naprawdę solidnymi artykułami. :) Polecam!