Produkcja montaż maszyn budowlano-rolniczych

BartlomiejGrenne

Produkcja montaż maszyn budowlano-rolniczych

Postautor: BartlomiejGrenne » 26 gru 2011 16:36

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Bardzo mnie to wszystko zainteresowało.
WIęc chciałem prosić o pomoc. Co uważacie państwo na temat otworzenia fabryki montowania (bo nie można nazwać tego produkcją, ponieważ będą to elementy gotowe typu silniki, skrzynie biegów, przekładnie, napędy mechaniczne) maszyn budowlano rolniczych.
Mam tu na myśli małe ładowarki stosowane w rolnictwie składach opałów, ładowarki średnie stosowane np. w Kopalniach kruszyw i innych takich, ładowarki teleskopowe z czasem wózki widłowe. Na podobe tego co składają w Farmtracu z tym że tam składają ciągniki rolnicze. Może nawiązać współprace z farmtrackiem? I rozumiem napewno że nie moge składać dziadostwa bo uda się sprzedać 1 ;) i wszystko. Dziękuję z góry za porady.

lazur28

Re: Produkcja montaż maszyn budowlano-rolniczych

Postautor: lazur28 » 27 gru 2011 14:45

Jak dla mnie to brzmi bardzo ciężko. Trudno będzie chyba z takim czymś się wybić. Masz jakieś informacje dotyczące konkurencji, trudności wejścia, wyjścia z branży? W ogóle jak z kasą stoisz, jak byś to sfinansował?
Przy czymś takim potrzebny jest serwis - musiałbyś podjąć współpracę z innymi firmami - to poważne kwestie. Może opowiedz coś więcej.

basiaa

Postautor: basiaa » 01 wrz 2015 22:29

a ja mam sprawdzoną firmę, która ma m.in. części zamienne dla "widlaków" -> elektro-complex. może się przyda ;)

Wimen

Postautor: Wimen » 06 sty 2016 12:56

a wgl co do wózków widłowych do serwis mają dobry elektro-complex jak już sobie sprawisz ;)

Klikczak

Postautor: Klikczak » 17 sie 2016 08:29

bardzo dobre tłumaczenia techniczne robi Amar24 tłumaczyłam u nich dokumentację techniczną budynku zrobili perfekcyjnie

caladam

Postautor: caladam » 09 lip 2017 20:35

Nie do końca jestem pewien tych wózków, dziś jest wiele zagranicznych i nowych i używanych, więc nie do końca mnie to przekonuje. Inne maszyny jak najbardziej, takie jest moje zdanie.

konieczko

Postautor: konieczko » 28 lip 2017 01:10

Przy takich właśnie zleceniach warto współpracować z firmami, które przede wszystkim mają doświadczenie w produkcji komponentów. Usługi CNC tu pomagają. Warto tu współpracować chociażby z http://www.metaloskraw.pl/

czaykowsky88

Postautor: czaykowsky88 » 24 sie 2017 00:18

Elementy maszyn niekiedy trzeba zamawiać właśnie w firmach, które się specjalizują w CNC. To standard i normalna sprawa, bo nie wszystko w sklepie się zamówi. Tu mogę polecić firmę Jugema http://jugema.pl/ kompleksowo ogarniają CNC.

figleqq

Postautor: figleqq » 27 wrz 2017 13:25

Prowadnice liniowe do maszyn znajdziecie na http://www.vento.com.pl/ firma właśnie ma bardzo duże doświadczenie w tym obszarze i oferują rzeczy, które po prostu są funkcjonalne i sprawdzają się w różnego rodzaju obiektach.

Tolak

Postautor: Tolak » 30 wrz 2017 11:34

Jedną z moim zdaniem lepszych firm, która specjalizuje się z projektowaniu montaż serwisie takich maszyn czy linii produkcyjnych jst http://www.unterschuetz.pl/ dobra firma, duże doświadczenie, boaga oferta. Można z nimi spokojnie współpracować.