Pomysł na Biznes

Xenex

Re: Pomysł na Biznes

Postautor: Xenex » 01 wrz 2017 17:12

A może bitcoin kopanie będzie dobrym pomysłem? Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo zyskowne, ale trzeba mieć dobre koparki. Tam gdzie podlinkowałem są podobno najlepsze koparki na rynku :) Warto się im przyjrzeć :)
Gdy człowiek ma przy sobie książkę, nigdy nie jest sam, nieprawdaż?

basiaa

Postautor: basiaa » 04 wrz 2017 11:09

jak to często bywa pomysły są tylko kasy brak. ale nie brakuje mi dużo, dosłownie kika tysięcy. Zastanawiam się, bo znajoma mi poradziła pożyczkę pozabankową. Ma sprawdzoną firmę z któj korzystała i mówi że mają uczciwe warunki. W sumie jest to jakaś myśl i zastanawiam się czy tak nie podziałac.

basiaa

Postautor: basiaa » 04 wrz 2017 11:09

jak to często bywa pomysły są tylko kasy brak. ale nie brakuje mi dużo, dosłownie kika tysięcy. Zastanawiam się, bo znajoma mi poradziła pożyczkę pozabankową. Ma sprawdzoną firmę z któj korzystała i mówi że mają uczciwe warunki. W sumie jest to jakaś myśl i zastanawiam się czy tak nie podziałac.

amberus
Kontaktowanie:

Postautor: amberus » 04 wrz 2017 11:22

Kasa to nie problem. Znalezienie dobrego biznesu własnego czy innego z którym możemy współpracować to już wyzwanie. Dla tych co nie mają środków oferuje biznes z moją firmą. Ja tu za Ciebie zainwestuję, oddasz dopiero z zarobionych. Czyli nie ponosisz żadnego ryzyka. Po prostu pracujesz i zarabiasz. Warunki podam - pracapewna@gmail.com [ napisz że z forum ]
Konkretny biznes dla każdego www.expassetbiznes.com

zuzia29

Postautor: zuzia29 » 04 wrz 2017 17:25

My z mężem od nowego roku ruszamy z firmą transportową. Mieszkamy w zagłębiu sadowniczym i chcemy zająć się transportem owoców. Zastanawiamy się właśnie jak zorganizować rozliczanie czasu pracy naszych kierowców. Na początku będziemy mieć trzy samochody i trzech kierowców, potem chcielibyśmy to bardziej rozwinąć. Jak według Was najlepiej to zrobić?

kacper_dzik

Postautor: kacper_dzik » 06 wrz 2017 09:41

Mój pomysł na biznes jest niezmienny - nieruchomości. Zrób research na twoim lokalnym rynku i poszukaj ciekawych okazji do zakupu. W moim przypadku były to mieszkania Toruń, zwłaszcza, że Toruń staje się coraz ciekawszym miejscem do mieszkania.

liget12

Postautor: liget12 » 06 wrz 2017 16:28

Pamiętajmy oczywiście, że jakiego pomysłu na biznes byśmy nie mili, trzeba również zadbać o rzeczy niezmienne dla każdej działalności. Jedną z takich rzeczy jest oczywiście prawidłowe rozliczanie się. Na szczęście w tej kwestii może nas zastąpić biuro rachunkowe mazowieckie

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 06 wrz 2017 17:56

Ukraina. Tarcica 50mm nieobrzynana iglasta, lisciasta od 150 zl/m3 w roznych klasach jakosci odpowiednio zapakowana i gotowa do transportowania. Stolarstwo, obrobka plyt meblowych, produkcja mebli. Proponujemy szeroka oferte wyrobow skrzyniowych wykonywanych z wysokiej jakosci plyt wiorowych, laminowanych z wykorzystaniem frontow MDF, okleiny naturalnej. Meble funkcjonalne z litego drewna charakteryzujace sie trwaloscia i latwoscia uzytkowania, konserwacji oraz wysokim poziomem estetycznym. Szeroki asortyment produkcji mozna nabyc w sieci salonow meblowych, hurtowni patronackich. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

taksa
Kontaktowanie:

Postautor: taksa » 06 wrz 2017 23:55

Jak dla mnie warto inwestować w gastronomię. Ciekawe pomysły łatwo zyskują popularność. Szczególnie młodzieżowe miejsca stylizowane na właśnie takie przynoszą wielu klientów.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 19 wrz 2017 15:08

Ukraina. Surowiec skalny, produkcja kamienia. Kreda, kruszywa, maczka wapienna. Teren inwestycyjny, zloza wapieni jurajskich. Byla kopalnia przemialownia, kompleks technologiczny do przerobki kredy i wapienia dla celow przemyslowych, rolnictwa, drogownictwa. Surowiec skalny o bardzo wysokich parametrach chemicznych. Kreda techniczna, pastewna, maczka wapienna, wapno nawozowe. Pierwotna produkcja kamienia wapiennego. Pozostale wyrobiska o powierzchniach od 20ha i wiecej z wyprofilowanymi scianami. Rzezba otaczajacych wzgorz wzdluz granicy terenu, walory krajobrazowe okolicy. Szpaler drzew sosnowych, nasadzenia orzechow laskowych, leszczyny. Zapraszamy zainteresowanych uruchomieniem eksploatacji bylej kopalni zloz albo zagospodarowania terenu w kierunku rekreacyjnym. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina