Domki letniskowe i całoroczne - do samodzielnego montażu.

Lagertha
Kontaktowanie:

Re: Domki letniskowe i całoroczne - do samodzielnego montażu.

Postautor: Lagertha » 08 maja 2014 15:37

może postawię sobie taki gdzieś na odludziu w Bieszczadach i zostanę pustelniczką :)

Utnapisztim

Postautor: Utnapisztim » 09 maja 2014 10:00

ja wolę wynajmować domki na wakacjach:)

Pandora
Kontaktowanie:

Postautor: Pandora » 21 maja 2014 12:59

Całkiem dobry pomysł z tymi domkami, szczególnie gdy się robi je samodzielnie :)

karko

Postautor: karko » 26 lip 2017 16:27

Znalazłem ciekawą ofertę na domy z drewna żywiec z tym że są to domy całoroczne do normalnego mieszkania.

czyzyk

Postautor: czyzyk » 18 wrz 2017 13:27

Pustelniczką? Nie wiem, czy to idzie w parze z prowadzeniem biznesu :). Ale pomysł mi się podoba!
W sumie sam buduję sobie dom letniskowy na względnym odludziu: http://www.altbud-domy.pl/domy-drewniane/letniskowe. Na wakacje w sam raz, a może na starość się tam przeniosę już na stałe :)

Scarface
Kontaktowanie:

Postautor: Scarface » 18 wrz 2017 15:13

Takie całoroczne muszą być odpowiednio zabezpieczone, by były w stanie wytrzymać trudne warunki związane z pogodą.
EUROTEX - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Jakub88

Postautor: Jakub88 » 06 lis 2017 15:02

Uważam, że nie tylko domki całoroczne muszą być odpowiednio zabezpieczone, ale też te letniskowe. I to one nawet chyba jeszcze bardziej. Po za tym ja takiego domku letniskowego nie chciałbym mieć zwyczajnego. Pewnie jakoś inaczej pomalowałbym elewację. Fakt nigdy nie malowałem elewacji. Ale mało jest poradników w sieci jak to robić i czym? Wchodząc tylko na google pierwsze co mi wyskoczyło to www.meble-kuchnia.pl/samodzielne-malowanie-elewacji/ . Tak więc dla chcącego nie ma nic trudnego.

martin320

Postautor: martin320 » 06 lis 2017 15:14

Wie ktoś jak taki domek sprawdza się jako całoroczny dom mieszkalny? Jestem bardzo ciekaw :)

ayris

Postautor: ayris » 15 maja 2018 07:54

My kupilismy działkę nad jeziorem w zeszłym roku i stawiamy domek letniskowy. Zastanawiamy się nad szklaną elewacją z http://stefania.pl/pilkington-profilit/ Co sądzicie o takim pomyśle? Chcemy mieć mały ale nowoczesny domek. Drewniane do nas nie przemawiają, są dość oklepane.

taMA_ra
Kontaktowanie:

Postautor: taMA_ra » 17 maja 2018 09:15

Domki letniskowe to świetny pomysł z jednym minusem - czasem w zimę mogą ukazać się nieużytkiem, a ich przeznaczenie jaki domki turystyczne może przynosić dochody zaledwie kilka miesięcy w roku. Rozsądnym pomysłem w tym wypadku byłoby rozmieścić swoje ośrodki strategicznie, czyli np w górach i nad morzem. Jeżeli poszukiwalibyście świetnego miejsca w górach i rozważali jak zacząć, z czego stworzyć i jak zadbać, zachęcam do zapoznania się z ofertą pensjonatów na sprzedaż w górach. Do wyboru malownicze Karkoszonosze i najpopularniejsze w nich miejsca - http://www.rozana.eu/ :)