Inwestycja

user319

Inwestycja

Postautor: user319 » 10 kwie 2013 19:49

Witam.
Od razu przejdę do pytania, na które chciałbym uzyskać od was konkretną odpowiedź. Mam możliwość uzyskania dotacji na 12 mln zł, jednak muszę wykazać jakiś pomysł na co przeznaczę te pieniądze. Nie za bardzo wiem w co mam to zainwestować. Ma to być jakiś innowacyjny pomysł. Dostałem propozycję aby wybudować najnowszej generacji pralnię w mieście wojewódzkim, jednak chciałbym zapytać was, na co byście przeznaczyli aby opłaciło mi się to w przyszłości oraz oczywiście by był na to popyt. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za poświęcenie chwili dla mnie.

user319

Re: Inwestycja

Postautor: user319 » 12 kwie 2013 20:20

Dziękuję Panu za odpowiedź. Myślę że stacja benzynowa to nie jest innowacyjny pomysł - a na takim mi zależy.
Branża informatyczna może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak chciałbym mieć alternatywy i mieć większy wybór bo póki co tylko informatyka jest takim nowoczesnym i oryginalnym pomysłem.

Tani-Kurier_pl

Postautor: Tani-Kurier_pl » 17 kwie 2013 17:07

Ja mam podobne zdania,kwota 12 mln zł jest bardzo duża i musisz przedstawić równie bogatą inwestycję,więc taka stacja benzynowa byłaby tutaj w sam raz. Daj znać czy ostatecznie projekt został zatwierdzony.

aniołek2

Postautor: aniołek2 » 11 lip 2017 12:03

Moim zdaniem inwestycja w stacje benzynową jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że zadbany o dobrej jakości paliwo inaczej klienci szybko się zorientują i nic z naszego biznesu nie wyjdzie. Stawiając na jakość warto wybrać paliwo od ONICO http://onico.pl/ . Tam bardzo dbają o jakość.

kachao20

Postautor: kachao20 » 11 lip 2017 23:06

aniołek2 pisze:Moim zdaniem inwestycja w stacje benzynową jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że zadbany o dobrej jakości paliwo inaczej klienci szybko się zorientują i nic z naszego biznesu nie wyjdzie. Stawiając na jakość warto wybrać paliwo od ONICO http://onico.pl/ . Tam bardzo dbają o jakość.

fajna stronke maja wdrozona, font tez niczego sobie!
Nigdy się nie poddawaj

pART1

Postautor: pART1 » 11 lip 2017 23:11

warto pomyśleć nad kryptowalutami, niskim kosztem możemy zakupić opłacalne waluty, które z czasem mogą podnieść swoją wartość. Jakiś czas temu znalazłem ciekawy blog o walucie DasCoin, ponoć ma niesamowity potencjał. https://drogapomilion.wordpress.com
Pozdrawiam

agnieszka24

Postautor: agnieszka24 » 30 wrz 2017 14:34

aniołek2 pisze:Moim zdaniem inwestycja w stacje benzynową jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że zadbany o dobrej jakości paliwo inaczej klienci szybko się zorientują i nic z naszego biznesu nie wyjdzie. Stawiając na jakość warto wybrać paliwo od ONICO http://onico.pl/ . Tam bardzo dbają o jakość.

Zgadzam się z Tobą w stu procentach - jakość paliwa jest bardzo ważna, a ta oferowana przez ONICO jest bardzo dobra (słyszałam o niej same, pozytywne opinie).

łucja31

Postautor: łucja31 » 01 paź 2017 16:32

Niezła suma :) Ja operuję znacznie mniejszymi kwotami, a inwestuję najczęściej w złoto inwestycyjne, bo na tym się znam po prostu :)

kacper_dzik

Postautor: kacper_dzik » 02 paź 2017 13:43

Gdybym tylko miał takie sumy na inwestycje... Pewnie inwestowałbym w nieruchomości pokroju luksusowe mieszkania warszawa w takim mieście i przy takiej lokalizacji to prawdziwy pewniak!

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 04 paź 2017 15:13

Ukraina. Drewno kominkowe od 15 zl/m3, sadzonki, choinki 10 zl. Gospodarstwo lesne oferuje drwa do kominkow, drzewka doniczkowe, choinki sosnowe. Duzy wybor choinek cietych. Ustrojone drzewko sosny, jodly 2m od 10zl. Pachnaca zielona choinka z plantacji. TIR ~ 1000szt. Sadzonki produkowane w szkolce gospodarczej, drzewka doniczkowe, obsluga materialu siewnego. Oferujemy drewno iglaste sosna zwyczajna, smolowa. Duze choinki z lasu na zamowienie. Lisciaste brzoza, olcha, klon, osika, lipa, akacja, wierzba, dab, drwa do kominkow. Czernihowskie Nadlesnictwo Lasy Panstwowe. Do sprzedazy polowania na jelenie byki, dziki, losie, sarny. Ceny do uzgodnienia. Zakwaterowanie, sprzet mysliwski, profesjonalny zespol podprowadzajacych. Tereny na ktorych polozone jest nadlesnictwo zapewniaja dogodne warunki wedkarskie, polowan na kaczki itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530, E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina