Magazynowanie

karolla

Re: Magazynowanie

Postautor: karolla » 07 cze 2017 10:19

Myślę, że taki biznes związany z magazynowaniem to dobry pomysł. Tak jak piszą osoby wyżej, zawsze znajdzie się klient. Mój mąż z kolei zastanawia się nad założeniem firmy związanej ze spedycją towarów. W tym przypadku też wydaje mi się, że klienci zawsze się znajdą, bo jednak zawsze trzeba coś przewieźć np. w branży handlowej czy przemysłowej. Jak myślicie? Szukamy też już powoli firm, które oferują sprzęt przydatny w takiej działalności. Takie podpory do przyczep powinny się chyba przydać https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podpor ... y-153.html ?

maciek233

Postautor: maciek233 » 01 lip 2017 09:57

Jakie według was paleciaki są lepsze, ręczne czy elektryczne? Ostatnio wytarły mi się rolki do paleciaka, dlatego rozważam zakup nowych urządzeń. Sama wielkość magazynu będzie zależeć od naszych potrzeb, ja posiadam mały dobudowany do mojej firmy.

miroslawa

Postautor: miroslawa » 19 lip 2017 13:48

Myślę, że przydatny będzie tani program do magazynu
Taki program ma funkcje wspierające sprzedaż i zarządzanie produkcją. Dużą zaleta jest także intuicyjna i prosta obsługa.

donmateo

Postautor: donmateo » 13 wrz 2017 13:43

Do zarządzania magazynem potrzebny jest program, coś jak Astro WMS z Consafe. Jak bez tego skutecznie zarządzać magazynem, w którym jest kilkanaście tysięcy rzeczy? Nie da się. Więc im szybciej się takie coś wprowadzi, tym lepiej.

Jakub88

Postautor: Jakub88 » 13 wrz 2017 13:52

Aby magazyn nie był trochę obciążeniem to warto aby znajdował się w dobrej lokalizacji. Na http://www.galerialodzka.com.pl/lokalizacja-magazynu/ piszą dlaczego lokalizacja magazynu ma znaczenie. Po pierwsze chodzi o pracowników. Nie muszą oni nie wiadomo jak daleko i na jaką pipidówkę dojeżdżać. Czy się bardziej wysypiają, mają więcej czasu dla siebie, bo nie spędzają tyle w podróży. Co sprawia, że pracownik jest bardziej zadowolony. A to znaczy, że lepiej wykona swoją pracę. A jak chcesz wiedzieć jakie argumenty jeszcze tam zamieszczono to przeczytaj artykuł.

Tymoteusz1

Postautor: Tymoteusz1 » 08 paź 2017 17:19

Bardzo dobry pomysł. Pamiętajcie, że świat i technika idzie do przodu, więc warto mieć to na uwadze. Jeśli chodzi o magazyny, to coraz częściej wprowadzane są takie systemy jak RFID, dzięki czemu o wiele prosciej funkcjonować na hali. Jeśli jeszcze nie macie tego u siebie, to koniecznie poczytajcie w http://rfid.zone/co-to-jest-rfid-2/ Jestem przekonany, że to może wynieść Wasz biznes na wyższy poziom.

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 09 paź 2017 17:24

Ukraina. Olej slonecznikowy od 2,70 zl/litr, sezamowy 4 zl/litr pakowany w butelki, zgrzewki na palecie, opakowania styropianowe w kontenerach, cysternach. Zaklady tluszczowe, rozlewnia oleju. 100% z pierwszego tloczenia ekologiczny olej spozywczy w najlepszej cenie od producenta. Ilosci nieograniczone z roznych olejaren. Rafinowany, nierafinowany olej slonecznikowy wytwarzany z nasion najwyzszej jakosci. Cenne zrodlo witaminy E. Olej sezamowy otrzymywany poprzez tloczenie na zimno nasion sezamowych. Pyszny bardzo zdrowy, bogactwo nienasyconych kwasow tluszczowych omega-6. Olej roslinny do przyprawiania dan miesnych, sosow, zup, salatek, marynat w smaku lagodny i lekko orzechowy. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Krysta097

Postautor: Krysta097 » 24 paź 2017 22:06

Prowadzenie takiego magazynu wymaga na pewno bardzo dobrej organizacji i porządku. To co może Ci je zapewnić to na przykład kolektory danych - http://fiskalline.pl/pl/c/Kolektory/29, którymi w szybki sposób będziesz zbierać informacje odnośnie rzeczy, które będą się znajdowały na magazynie. Trzeba też odpowiednio go dostosować w zależności od przechowywanego asortymentu - inne warunki dla żywności, a inne na przykład dla mebli. To wszystko trzeba dokładnie przemyśleć.

launda40

Postautor: launda40 » 26 paź 2017 19:28

Świetnie ;) Wielkie dzięki :) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą. Z całą pewnością.
To dobrze, jak jedzenie smakuje. Znak, że się żyje.

fara

Postautor: fara » 27 paź 2017 18:54

Sprawdź również pojemniki sztaplowane firmy Scholler Allibert. Na ich stronie znajdziesz szeroki wachlarz opakowań Euro o różnej wysokości i zróżnicowanych wersjach ścian bocznych, które będą idealnym narzędziem do bezpiecznego transportu i świetnie nadadzą się do przechowywania mniejszych produktów. Pod linkiem https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stackable-containers/ poznasz pełną ofertę tej firmy.