Prywatny Osrodek Leczenia Terapii Uzaleznien?

Feniks48

Prywatny Osrodek Leczenia Terapii Uzaleznien?

Postautor: Feniks48 » 11 cze 2016 13:49

Na wstępie może przywitam się ;)
Nazywam się Paweł, lat już trochę mam i pochodzę z Podlasia. Miło mi dołączyć do waszego grona i liczę na ciekawe dyskusje.

A teraz do rzeczy : Prywatny Ośrodek Leczenia Terapii Uzależnień. Co sądzicie o takiej branży/działalności?? Może ktoś ma już doświadczenia z tym bądż z pokrewnych dziedzin (prywatne domy opieki itd)? Zależy mi na waszych spostrzeżeniach, opiniach ale tylko od strony stricte biznesowej. Zapraszam do dyskusji :)
It’s only after we’ve lost everything that we’re free to do anything.

francuz1010

Re: Prywatny Osrodek Leczenia Terapii Uzaleznien?

Postautor: francuz1010 » 05 kwie 2017 12:46

To dobry pomysł, warty rozważenia. Obecnie wiele osób zmaga się z różnymi uzależnianiami takimi jak alkoholizm, narkomania lub uzależnienie od nikotyny. Taki ośrodek to dobra decyzja, dzięki któremu wiele osób może wyjść ze swojego uzależnienia.

Tymoteusz1

Re: Prywatny Osrodek Leczenia Terapii Uzaleznien?

Postautor: Tymoteusz1 » 20 sty 2018 20:00

Jak najbardziej, jeśli tylko macie taką możliwość, to powinniście zwalczać problemy z uzależnieniami. Najlepszym pomysłem jest jednak zapobieganie im. Pamiętajcie, że w XXI wieku pojawiły się nowe zagrożenia, takie jak chociażby uzależnienie od komputera czy internetu opisane w http://www.rodziceidzieci.com/uzaleznie ... -internetu Dbajcie o to, by Wasi bliscy nie wpadli w taki nałóg.