Przygotowania do sprzedaży internetowej

ZOchoty

Re: Przygotowania do sprzedaży internetowej

Postautor: ZOchoty » 16 sie 2017 21:58

Właściwie to tak, od zera - tak, są dobrze przygotowane propozycje z ktorymi z powodzeniem mozna zacząc od zera. Do kilkudziesięciu złotych w skali miesiąca. Nie więcej, bo jest to zwyczajne przepłacanie. Skłoniłbym się nawet do nie przekraczania granicy 50 złotych.

plar

Postautor: plar » 17 sie 2017 08:05

Ja myślę, że dobrym rozwiązaniem po rozpoczęciu działalności jest zastosowanie programów lojalnościowych, na przykład na zasadach takich jak podano tutaj: https://www.motivationdirect.pl/oferta/programy-lojalnosciowe-i-motywacyjne/ . Dzięki temu efektywniej pozyskuje się nowych klientów i wzrasta sprzedaż produktów, czyli wszystko co od takiego biznesu, jakim jest sprzedaż internetowa, oczekujemy :)

ZOchoty

Postautor: ZOchoty » 17 sie 2017 14:56

Jeśli przechodzić w konkrety to od siebie dodam sellingo.pl bo ma bardzo szeroki zakres obsługiwanych obszarów, darmowy start do jakiejś ilości zamówień czy transferu, nie pamiętam ale na pewno jest na stronie podane. Wzrasta dopiero jak mamy większe zapotrzebowanie na to. A teraz jeszcze promocja jest, że chyba do 30 zł za miesiąc maksymalnie oplata wychodzi

ZłoteDziecko

Postautor: ZłoteDziecko » 28 sie 2017 10:07

Dzięki za odpowiedzi, trochę mnie tu nie było i już się temat rozhulał. Oby tak dalej!

norgatan867

Postautor: norgatan867 » 12 wrz 2017 09:28

Zadbaj by strona ładnie wyglądała i była dostępna dla klientów. Dobrze by było jakby miała jakieś certyfikaty rzetelności i miała dobre opinie. Pozdrawiam

Andrzej81

Postautor: Andrzej81 » 17 paź 2017 13:32

Po uporaniu się z wszelkimi formalnościami, po zatowarowaniu i zrobieniu rozeznania w branży w której masz zamiar działać i wśród konkurencji, moim zdaniem warto położyć nacisk na dobrą platformę do sprzedaży on-line. W końcu to główne narzędzie do kontaktu pomiędzy Tobą a Twoimi klientami. Takie sklepy powinny być ładne, nowoczesne i funkcjonalne - dokładnie takie jak te tworzone przez firmę http://www.interfeo.com. Współpracowałem z tą firma i naprawdę byłem pod wrażeniem - profesjonalizm i komunikacja na najwyższym poziomie.

MarcinRaper28x

Postautor: MarcinRaper28x » 17 paź 2017 16:32

Warto zrobić dobry biznesplan, w którym wszystko macie wyliczone. Pracę magisterską można by o tym napisać. Generalnie najważniejsza jest kalkulacja kosztów.

Superman997

Postautor: Superman997 » 20 paź 2017 11:06

Zarządzanie sklepem internetowym może nie być takie łatwe. Zwłaszcza, że w Polsce są strasznie wysokie podatki.
=============================================================================================
http://pracemagisterskiezarzadzanie.waw.pl/

Apaczka_pl

Postautor: Apaczka_pl » 22 paź 2017 11:50

Faktycznie czasem można się pogubić w zarządzaniu sklepem internetowym , szczególnie w kwestii wysyłki więc tutaj warto zainwestować w dobrego, sprawdzonego operatora logistycznego który się tym zajmie. Zaparszamy do nas :)

zuzia29

Postautor: zuzia29 » 24 paź 2017 20:21

Główna rzecz to taki sklep musi profesjonalnie wyglądać a nie żeby był zrobiony tylko po to żeby sobie był :) Wiem to z doświadczenia bo mój pierwszy sklep to nie wypał ale teraz postanowiłam oddać sprawy tej firmie https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sk ... ternetowe/ bo widziałam już wiele pozytywnych opinii o nich i wiem że dzięki nim osiągne sukces a sklep będzie fajny w obsłudze i przyjemny dla ludzi.