Sklep odzieżowy, proszę o radę.

Bodler90

Sklep odzieżowy, proszę o radę.

Postautor: Bodler90 » 02 sie 2017 13:48

Cześć dziewczyny,
Mieszkam w mniejszej miejscowości, w której nie ma wielu perspektyw na pracę. Postanowiłam, w końcu zacząć działać i wziąć życie we własne ręce. Wpadłam na pomysł otwarcia sklepu odzieżowego z ubraniami dobrych i znanych marek. Będę również starała się o dotację od państwa. Mam tylko problem, bo nie mam żadnych kontaktów i znajomych, którzy mogliby mi pomóc, a nie mam pojęcia gdzie najlepiej jest się zaopatrywać w towar. W internecie znalazłam kilka ofert takich firm jak https://stockhurt.com/pl/55-koncowki-kolekcji-hurt-2 ale nie chcę działać zbyt pochopnie. Zależy mi, żeby były to ubrania dobrej jakości, nie muszą być najtańsze.

annakasia
Kontaktowanie:

Re: Sklep odzieżowy, proszę o radę.

Postautor: annakasia » 07 sie 2017 10:26

Jeżeli to mała miejscowość to pomyśl o tym, że nie będzie dużego zainteresowania na markowe ubrania w wyższych cenach.
Zapraszam: Dochód pasywny - dochód pasywny, pomysły na biznes, prawo przyciągania.

specjalista

Postautor: specjalista » 21 sie 2017 13:03

Jeżeli chcesz sprzedawać dobre ubrania, lepiej je zabezpieczyć. Polecam ci łączniki http://www.gecko.pl do znakowania towaru. Jest to dobry wybór jeżeli chce się prowadzić sklep z ubraniami. Zwłaszcza z takimi, które pochodzą od znanych marek.

Bolek21
Kontaktowanie:

Postautor: Bolek21 » 22 sie 2017 15:57

Bardzo fajny pomysł z tym sklepem. Ja polecam sklep interenetowy.

DlaBiuraZakupy.pl

Postautor: DlaBiuraZakupy.pl » 23 sie 2017 14:26

Zgadzam się z opinią wyżej - jeżeli to mała miejscowość to warto pokusić się o rozwinięcie interesu bardziej w kierunku Internetu. Tak mi się wydaje.

Manuszkiewicz

Postautor: Manuszkiewicz » 04 paź 2017 17:52

No tylko, że ze sklepem odzieżowym online trudno się przebić. Jest tyle znanych e-sklepów, że w tych niszowych ludzie nie chcą zamawiać. Także w mniejszej miejscowości dużo lepiej sprawdzi się sklep stacjonarny. Ja taki mam i nie narzekam,
lepiej biznes idzie niż jak próbowałem przenieść sklep do Internetu. Teraz trochę remontu robię, nowe lady sklepowe i lustra. Trzeba inwestować, żeby były lepsze zyski ;)

Galar_pl

Postautor: Galar_pl » 10 paź 2017 14:31

Tak można powiedzieć o wszystkim, natomiast trzeba próbować i nastawić się na spore nakłady jeżeli chodzi o reklamę, bez której ani rusz: ulotki, banery itd- pod tym względem możecie liczyć na pomoc naszej drukarni, mamy pod tym kątem duże doświadczenie.

RobertKalar

Postautor: RobertKalar » 12 paź 2017 13:58

Zależy co rozumiesz przez "mała miejscowość". Ile tam osób mieszka? Nie powiedziane od razu, że Ci się nie powiedzie. Jednak jeśli jest to tak faktycznie mała miejscowość, może sklep internetowy? Wymaga tylko miejsca składowania towaru lub ewentualnie możesz nawet pośredniczyć w sprzedaży zarabiając na marży. Wiele firm w sieci oferuje takie właśnie możliwości.
W skrócie.. zrób analizę SWAT i oceń z kogoś pomocą powodzenie biznesu ;)
Pozdrawiam

marianleski86
Kontaktowanie:

Postautor: marianleski86 » 12 paź 2017 19:11

Ze sklepami odzieżowymi to trochę ciężko bo sieciówki zabijają wszystkie małe sklepy.

aniołek2

Postautor: aniołek2 » 20 paź 2017 12:45

Posiadając własny sklep musisz pomyślec o tym by był on też praktyczny. Co chcesz dać na ściany? Bo chyba takie http://www.unidekor76.pl/pl/36-panele-s ... -rowkowane panele rowkowane mogły by okazać się strzałem w 10. Sama zobacz jak bardzo praktyczne jest to rozwiązanie.