Dobre szkolenia z księgowości. Gdzie ?

fara

Dobre szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Postautor: fara » 22 lis 2017 19:17

Poszukuje dobrych szkoleń z księgowości :) Pracuję w tym zawodzie od kilku miesięcy ale wiadomo szkolić trzeba się ciągle bo przepisy ciągle się zmieniają. Możecie polecić jakieś sprawdzone miejsce, które takie szkolenia organizuje ?

antek

Re: Dobre szkolenia z księgowości. Gdzie ?

Postautor: antek » 28 lis 2017 12:02

Niby w sieci jest sporo tego typu kursów ale w tym zawodzie to jednak praktyka jest najważniejsza więc poszukałbym czegoś stacjonarnego. Może popytaj w jakimś biurze rachunkowym w Twojej okolicy ?

kuliuli

Postautor: kuliuli » 28 lis 2017 17:06

ja nieraz podpytywałam u koleżanki księgowej i podpatrywałam trochę tutaj: http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowemają fajne darmowe ebooki, które na pewno ci się przydadzą. a jeśli chodzi o kursy i szkolenia to spróbuj poszukać na groupon albo w PUP w twoim mieście-u mnie co jakiś czas organizują kursy, bo taki "zewnętrzny" kurs/szkolenie to są dość wysokie koszty niestety

fara

Postautor: fara » 29 lis 2017 13:52

ebooki fajna sprawa, mam sporo i juz wszystkie przerobiłam :) jednak w tym zawodzie kursy to podstawa dlatego szukam jednak czegoś stacjonarnie. Gdybyście znali jakieś sprawdzone miejsce na śląsku to prośba o info bo moje szukanie na razie nie idzie zbyt dobrze a jak już coś znajde to daleko albo za drogo :(