Ulotka reklamowa do restauracji.

Anse1

Ulotka reklamowa do restauracji.

Postautor: Anse1 » 24 lis 2017 15:09

Potrzebuję zrobić fajną, przyciągającą apetyt ulotkę mojej restauracji. Nie chcę wydawać na to fortuny więc może najpierw spróbuję sama a potem dopiero jak mi się nie uda zwrócę się do specjalisty, Jak waszym zdaniem zatem powinna wyglądać ulotka restauracji?Troche szukałam w necie i znalazłam artukuł Unilever:
https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/przyjecia_imprezy/reklama-restauracji-pomysly-na-promocje.html ale wiadomo, że najbardziej cenne opinia to opinia potencjalnego klienta.

kamilosss

Re: Ulotka reklamowa do restauracji.

Postautor: kamilosss » 28 lis 2017 10:36

Jestem nieco zorientowany w tym temacie i uważam, że najlepiej odrazu zgłosić się do specjalistów i nie tracić czasu. Nie chcę negować, niemniej jednak uważam że taka własnoręczna ulotka to nieco za mało. Na rynku jest wiele agencji reklamowych, warto się do nich zgłosić. Od siebie bez wątpienia mogę polecić Ci pirmedia. Mają wiele narzędzi, takich jak reklama internetowa czy email marketing. Na ich stronie www możesz zapoznać się z całą ofertą.

ciaston87

Postautor: ciaston87 » 29 lis 2017 09:06

Jeśli chcesz stworzyć projekt, a następnie wydrukować taką ulotkę dla swojego lokalu, polecam Ci sprawdzić ofertę drukarni Labcreation. Jest to drukarnia internetowa, u której również zamówisz fajny, przyciągający uwagę Klienta projekt. My u nich zamawiamy już od lat i zawsze jesteśmy zadowoleni :) Mają duże możliwości, w zasadzie nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o druk :) Na pewno będziesz zadowolony.

francuz1010

Postautor: francuz1010 » 29 lis 2017 16:56

Pewnie, że od razu poproś o pomoc specjalistów, możesz im podpowiedzieć, co ma być na tej ulotce. Ja bym proponował zdjęcie najlepszej potrawy i menu na odwrocie.

KrissCross

Postautor: KrissCross » 13 gru 2017 16:55