KRYPTOWALUTY

AWMBD

KRYPTOWALUTY

Postautor: AWMBD » 07 lut 2018 13:17

Witam,
Myślę że jest teraz świetny moment na zakup kryptowalut, kursy mocno spadły.
W grudniu bitcoin był wart prawie 20.000 USD ( rok wcześniej 1000 USD, w 2011 1 USD, w dniu startu mniej niż 0,001 USD ) a dzisiaj jego wartość wynosi nieco ponad 8.000 USD ( wczoraj kurs wynosił 6200 USD ). Nieznającym tematu powiem że są kryptowaluty na których w zeszłym roku można było się znacznie szybciej dorobić, wzrosty sięgały nawet kilkutysięcy % w ciągu 1 czy 2 miesięcy.
Czyli jak się ktoś dobrze wstrzelił to mógł zainwestować 1000 PLN i wyjąć 1 miesiącu 13.500 PLN ( np. Ripple, pod koniec zeszłego roku ). Jeżeli chodzi o bitcoina są prognozy że wartość może zejść do 4000 USD, ustabilizować się na tym poziomie i po jakimś czasie wystrzeli z powrotem w okolicę 20.000 USD a może i znacznie wyżej.

Dla początkujących polecam jedną z największych na świecie giełd i co ważne na pewno najprostszą w obsłudze :

COINBASE
https://www.coinbase.com/join/5a6db2774 ... 76b0dc0Jak się zarejestrujesz z linku powyżej i zainwestujesz 100 USD to dostaniesz w prezencie od Coinbase dodatkowe 10 USD
( na zakup kryptowaluty ), ja też za twoją rejestrację z tego linku otrzymam 10 USD na inwestycje.

Giełda oferuje kilka największych kryptowalut ( największa kapitalizacja, najstabilniejsze ).
Myślę że na początek to wystarczy, zyski może rekordowe nie będą ale ryzyko jest znacznie mniejsze niż w nowych projektach, polecam dywersyfikację czyli nie ładujemy wszystko w bitcoina tylko wybieramy kilka projektów z dostępnych na coinbase : np. :Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum

Oczywiście ten post nie jest poradą inwestycyjną, inwestycja w kryptowaluty wiąże się z możliwością utraty środków.
Można zarobić 1000 % w miesiąc albo stracić 90 %, w zależności w co i kiedy zainwestujemy, jak to na giełdzie, tylko że możliwe wzrosty i spadki są jeszcze chyba większe i szybsze. Proponuję zacząć od niewielkich kwot.

Powodzenia,
Jak ktoś zainwestuje i zarobi to niech anonimowo napisze ile zarobił.

Widmo

Re: KRYPTOWALUTY

Postautor: Widmo » 08 lut 2018 18:19

BTC to sie oplaclo kupic jak miales 1 BTC za 20 groszy a nie za 1000 dolcow.

AWMBD

Postautor: AWMBD » 12 lut 2018 14:19

Jakbyś kupił jak było po 20 gr i sprzedał dzisiaj to byś był pewnie milionerem, wystarczyło zainwestować kilkaset pln :).

tea time

Postautor: tea time » 12 lut 2018 16:08

Teraz jest hossa na kryptowaluty, więc wiele osób "wywęszyło" możliwość wzbogacenia sie na nich. Wcale się nie dziwię, bo to faktycznie dosyć rentowna inwestycja. Czytałam, że zamiast kupować kryptowaluty na giełdzie, można samemu je wydobywać, "kopać". Sek w tym, że potrzebny jest do tego celu odpowiedni sprzęt - serwer obliczeniowy oparty na technologii kart graficznych (chyba tak to się nazywa). Ja jako laik nie wytłumacze Wam tego tak dobrze, więc odsyłam do firmy która sprzeda czy wynajmuje takie koparki do kryptowalut: http://cyfrowakopalnia.pl/ .

fjowe

Postautor: fjowe » 13 lut 2018 23:09

Przydatny post!

Arystokrata100

Postautor: Arystokrata100 » 16 lut 2018 11:43

Kryptowaluty to wspaniała sprawa. Można tu świetne pieniądze zarobić.