Strona 1 z 1

Kredyt gotówkowy czy hipoteczny na mieszkanie

: 08 kwie 2018 10:05
autor: erosek30
Chciałbym pożyczyć 80 tysięcy złotych na zakup mieszkania. Niestety nie mam wkładu własnego, więc myślałem nad kredytem gotówkowym. Na ile maksymalnie można wziąć taki kredyt?
Czy jest gdzieś opcja kredytu na na przykład 10 lat?
Zarabiam 2500 złotych na rękę na umowie na czas nieokreślony. Ewentualnie mogła by ze mną wejść do kredytu narzeczona, ale ona ma gorsze warunki, bo umowę zlecenie i tylko 1300 złotych miesięcznie, to chyba lepiej bez niej.

Re: Kredyt gotówkowy czy hipoteczny na mieszkanie

: 11 kwie 2018 09:06
autor: erosek30
Na dłuższy okres: kredyt hipoteczny
Na krótszy okres: kredyt gotówkowy. Na Twoim miejscu przy Twoich wysokich zarobkach zdecydowałbym się raczej na tę opcje. Kredyty obecnie mają niskie oprocentowanie ( ok 10%). Tak więc jesli spłacisz w ciągu kilku lat to na pewno będzie Cię to kosztowało mniej niż przy kredycie hipotecznym,
Jeszcze warto byłoby zadać pytanie tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl - na forum kredytowym udziela sie wielu dobrych specjalistów z zakresu finansów.

Pozdrawiam

Re: Kredyt gotówkowy czy hipoteczny na mieszkanie

: 16 kwie 2018 17:13
autor: Bodler90
Gotówkowego to raczej nikt Wam nie da no chyba, że na zakup piwnicy a nie mieszkania :) Sam zaczynam rozglądać się za dobrą ofertą kredytu hipotecznego, bo tutaj http://www.russjan.com/gdynia-mieszkania,24,pl.html trafiłem na genialną ofertę sprzedaży mieszkania, na którego wynajmnie mógłbym zarobić ogromne sumy pieniędzy. Mam tylko nadzieje, że nikt mnie nie uprzedzi.