Warto robić stronę www?

ZłoteDziecko

Warto robić stronę www?

Postautor: ZłoteDziecko » 28 maja 2018 12:10

Jakie efekty przynosi strona internetowa przy prowadzeniu biznesu? Wiem, że wszsycy mają, ale czy przy tym natłoku ona nie stała się po prostu bezsensownym wydawaniem pieniędzy? Startuję z kosztorysem działalności i nie wiem czy przypadkiem nie lepiej byłoby po prostu pominąć ten wydatek na rzecz czegoś innego.. Jak uważacie?

kotły

Re: Warto robić stronę www?

Postautor: kotły » 28 maja 2018 12:18

Stronę zawsze jest warto wykonać, bo po masz pasywne źródło klientów (o ile strona jest dobrze wypozycjonowana na dane słowa kluczowe).

Paladyn47

Postautor: Paladyn47 » 28 maja 2018 12:29

raczej nie czy tylko dlaczego trzeba ją mieć ;) uwiarygadnianie cię to tylko jedna z funkcji których absolutnie nie warto pomijać za żadne oszczędności. jest taka firma netgraf i oni sami się zajmują takimi rzeczami ale na ich blogu można znaleźć wskazówki co można zrobić samemu zamiast zlecać to innym za pieniądze ale też właśnie wskazówki w co koniecznie trzeba zainwestować. jest tez własnie wpis dlaczego trzeba mieć www. poczytaj, bo argumenty na pewno wiele ci rozjaśnią.

Rudy001

Postautor: Rudy001 » 23 cze 2018 14:30

Warto zrobić swoją stronę ww. Jednak forma wykupywania reklamy tylko na jednej stronie to dla mnie głupota. Nie lepiej wydać te pieniądze na usługi firmy ,która zajmuje się marketingiem w sieci. Wiele słyszałam o nich Fox Wrocław . Reklama na jednej stronie to czysta głupota

Andrzej44

Postautor: Andrzej44 » 24 cze 2018 21:26

Moim zdaniem dzisiaj dobra strona internetowa to wręcz podstawa. Większość firm bowiem skupia się na promocji w sieci i nasza nieobecność tam, narazi nas na stratę wielu potencjalnych nabywców. W związku z czym bez wątpienia warto skorzystać z usług takich firm jak chociażby Akamadr.pl . Tworzą oni stronki zarówno na WordPress-ie jak i Prestashop-ie i bez wątpienia za ich sprawą staniemy się lepiej widoczni w sieci, a dzisiaj bez tego ani rusz.

jowita56

Postautor: jowita56 » 26 cze 2018 11:49

Strona www w dzisiejszych czasach to podstawa. Dzięki niej klient łatwiej znajdzie konkretną firmą i dowie się, jaki zakres usług świadczy. Świadczę usługi remontowe w Olsztynie i posiadam stronę, mam zdecydowanie więcej klientów.

Ania_Tom

Postautor: Ania_Tom » 26 cze 2018 12:51

mój znajomy prowadzi dwie strony - własną i bloga prywatnego, na prywatnym blogu prowadzi darmowe szkolenia - http://sekretyinwestowania.pl/bezplatne ... estowania/ i nie dość że pomaga wykształcić przyszłych inwestorów to jeszcze przekierowuje ich do swojej strony która na tym zyskuje. wiec czy się opłaca? Zawsze.

Gazeta-MSP.pl

Postautor: Gazeta-MSP.pl » 27 cze 2018 13:16

Strona własnej działalności, sklepu to podstawa od której trzeba zacząć, w zasadzie bez niej nasza firma po prostu nie istnieje, warto zadbać głównie o to aby była wykonana w sposób profesjonalny i przejrzysty.

gujen

Postautor: gujen » 28 cze 2018 12:32

Jasne, że warto, nie wiem, jak ktoś w dzisiejszym świecie chciałby prowadzić biznes bez jej posiadania. Nawet, jeśli nie będzie się miało zbyt dużo zawartości do wrzucenia, to choćby ze względu na dane kontaktowe warto mieć nawet prostą stronę, by klienci mogli je zdobyć i skontaktować się z nami w jakiś sposób.

Feli.Feli87

Postautor: Feli.Feli87 » 29 cze 2018 09:36

Pewnie, że warto bo ze strony można już na wstępie dowiedzieć się czegoś ciekawego i pomocnego.