Druk materiałów reklamowych - Polimax?

Jarson

Druk materiałów reklamowych - Polimax?

Postautor: Jarson » 05 wrz 2018 10:07

Cześć,
Chciałbym Was zapytać gdzie drukujecie materiały reklamowe do swojej firmy w Warszawie bądź okolicy? My właśnie szukamy kogoś do stałej współpracy w zakresie ulotek, wizytówek, banerów itd. i od znajomego słyszałem dość dobrą opinię na temat drukarni Polimax. Czy macie może z nimi jakieś doświadczenie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

TomaszR

Re: Druk materiałów reklamowych - Polimax?

Postautor: TomaszR » 10 wrz 2018 08:27

Jak najbardziej :) Na ten moment dopiero kilkukrotnie korzystałem z usług Polimax, właśnie jak przygotowywaliśmy materiały na konferencję i powiem Ci że warto na nich postawić. Mają przystępny zakres cen, do tego obsługa w punktach przyjaźnie nastawiona do klienta i dotrzymują dokładnych terminów. Ode mnie na razie śmiało zasłużyli na najwyższą ocenę :)

MarekJol

Postautor: MarekJol » 11 wrz 2018 12:44

Zgadzam się ;) Jest to drukarnia tak jak pisał mój poprzednik profesjonalna na każdym etapie realizacji i do tego konkurencyjna w zakresie cen. Najpierw polecam Ci ich sprawdzić przy mniejszym zamówieniu, czy dobrze sobie poradzą jeżeli tak to później będziesz miał potwierdzenie "na własnej skórze", że są godni zaufania i podjęcia dłuższej współpracy, pozdrawiam.

Adamus

Postautor: Adamus » 14 wrz 2018 16:15

Ciężko jest rzeczywiście znaleźć dobrą drukarnię która jest w stanie wykonać wszystko co jest jej zlecone na czas, także wstępnie sprawdzić opinie oraz przekonać się samemu, czy współpraca rzeczywiście wyjdzie. Jeżeli działają tak jak piszą poprzednicy to nie masz się czego obawiać :)

kewin3939

Postautor: kewin3939 » 20 wrz 2018 21:41

Zdecydowaliśmy się na drukowanie materiałów reklamowych w formie przestrzennej. Z pomocą przyszła firma 3D-TAL http://www.3d-tal.com/, która wykonuje materiały o niezwykłej jakości, charakterystyczne i solidne. Oferowany przez nich druk 3-d stoi na bardzo wysokim poziomie. Niektóre materiały stworzyli dla nas metodą proszkową.

Sebastian33

Postautor: Sebastian33 » 01 paź 2018 09:08

I ja również potwierdzę, ze jest to jak najbardziej słuszny wybór. Warto stawiać przede wszystkim an firmy o dużym doświadczeniu, świetnych opiniach oraz odpowiednim stosunku jakości do ceny bo niestety ale czasami skuszeni niską ceną dajemy się nabrać i później możemy tego pożałować.

darsoniusz

Postautor: darsoniusz » 10 paź 2018 07:34

a jakie mają tam ceny? podajcie przykład jakiś. Wiem, że jak to w Warszawie pewnie ceny są wyższe, ale tak z ciekawości - o cennik pytam :)

mosiarz

Postautor: mosiarz » 14 paź 2018 14:08

polimax ma dobre opinie bo mają podejście do klienta. To im trzeba przyznać, że personel ma wiedzę i doświadczenie, potrafi doradzić w kwestii wydruku itp A ceny? wszystko zależy od roboty, ale generalnie mają takie standardowe stawki

3Dprint.pl

Postautor: 3Dprint.pl » 16 paź 2018 11:18

Skoro mowa o dobrych oraz sprawdzonych drukarniach to polecam zerknąć także do nas na 3Drprint, w razie pytań służymy pomocą na forum.

Maki23816

Postautor: Maki23816 » 16 paź 2018 14:33

Warto również wziąć pod uwagę druk 3D materiałów reklamowych. Jak wiadomo, tego typu druk staje się coraz bardziej popularny w dzisiejszych czasach, także czemu by nie skorzystać? Ja akurat korzystam z drukarni w Łagowie, 3d-Tal http://www.3d-tal.com/ . Ich wydruki 3d są wykonane w wysokiej jakości, solidnie a przede wszystkim tanio. Warto postawić na charakterystyczny produkt!