Druk materiałów reklamowych - Polimax?

Jarson

Druk materiałów reklamowych - Polimax?

Postautor: Jarson » 05 wrz 2018 10:07

Cześć,
Chciałbym Was zapytać gdzie drukujecie materiały reklamowe do swojej firmy w Warszawie bądź okolicy? My właśnie szukamy kogoś do stałej współpracy w zakresie ulotek, wizytówek, banerów itd. i od znajomego słyszałem dość dobrą opinię na temat drukarni Polimax. Czy macie może z nimi jakieś doświadczenie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

TomaszR

Re: Druk materiałów reklamowych - Polimax?

Postautor: TomaszR » 10 wrz 2018 08:27

Jak najbardziej :) Na ten moment dopiero kilkukrotnie korzystałem z usług Polimax, właśnie jak przygotowywaliśmy materiały na konferencję i powiem Ci że warto na nich postawić. Mają przystępny zakres cen, do tego obsługa w punktach przyjaźnie nastawiona do klienta i dotrzymują dokładnych terminów. Ode mnie na razie śmiało zasłużyli na najwyższą ocenę :)

MarekJol

Postautor: MarekJol » 11 wrz 2018 12:44

Zgadzam się ;) Jest to drukarnia tak jak pisał mój poprzednik profesjonalna na każdym etapie realizacji i do tego konkurencyjna w zakresie cen. Najpierw polecam Ci ich sprawdzić przy mniejszym zamówieniu, czy dobrze sobie poradzą jeżeli tak to później będziesz miał potwierdzenie "na własnej skórze", że są godni zaufania i podjęcia dłuższej współpracy, pozdrawiam.

Adamus

Postautor: Adamus » 14 wrz 2018 16:15

Ciężko jest rzeczywiście znaleźć dobrą drukarnię która jest w stanie wykonać wszystko co jest jej zlecone na czas, także wstępnie sprawdzić opinie oraz przekonać się samemu, czy współpraca rzeczywiście wyjdzie. Jeżeli działają tak jak piszą poprzednicy to nie masz się czego obawiać :)