Wypad na weekend

Jan_Z

Re: Wypad na weekend

Postautor: Jan_Z » 12 lip 2017 08:02

Jeśli mogę polecić jakąś miejscówkę, to sprawdźcie sobie pensjonat Kaszubianka w Ustroniach Morskich. Fajne miejsce na wakacje, chociażby ze względu na bliskość morza (pensjonat jest z widokiem na morze) jak i wydarzenia towarzyszące, które tam są i które zapewniają rozrywki na wypadek, gdyby nie było pogody.

rafek34

Postautor: rafek34 » 17 lip 2017 19:54

A może Praga ? Nie jest daleko a naprawdę warto się wybrać. W mieście można się zakochać i to nie tylko moja opinia. Jeśli tylko jest możliwość i czas nie ma co się zastanawiać. Ja dodatkowo od siebie mogę podrzucić namiar na fajny i niedrogi nocleg http://pl.hostelpraha.com/ . Warto sobie przejrzeć.

mewka26

Postautor: mewka26 » 19 lip 2017 17:41

Jeśli wypad na weekend, to polecam Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze Energylandia. To naprawdę świetne miejsce, a szczególnie, gdy ma się dzieci i nie macie pomysłu, gdzie możecie je zabrać podczas tych wakacji. Takie parki rozrywki dla dzieci w Polsce to naprawdę świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu.

siko

Postautor: siko » 19 lip 2017 23:53

Weekendowe wyjazdy nie są dla mnie. Ja zdecydowanie wolę dłuższe wakacje zazwyczaj stawiam na góry, ponieważ w nich czuję się najlepiej. Jeżeli wybieracie się w głowie bardzo istotne są buty, które dobrze podtrzymają waszą nogę Jeżeli nie wiecie gdzie je kupić to ja polecam zajrzeć do nich https://trekmondo.pl/obuwie-damskie/ bo mają bardzo duży wybór i dobre ceny. Myślę że bez problemu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

sylwiaxx

Postautor: sylwiaxx » 20 lip 2017 11:41

A może gdzieś na Mazury? Są naprawdę piękne!

kizi283

Postautor: kizi283 » 22 lip 2017 14:09

Ja z reguły jeżdżę za granicę. Szukam też w necie informacji na temat polis turystycznych. Np. na tej stronie :)
Sól w nasze rany, cały wagon soli
By nie powiedział kto, że go nie boli