Mieszkanie w mieście czy lepiej pod miastem?

ro-la

Re: Mieszkanie w mieście czy lepiej pod miastem?

Postautor: ro-la » 23 lut 2018 11:49

Lepiej oczywiście pod miastem.

Bongo

Postautor: Bongo » 23 lut 2018 11:57

Zależy co kto lubi i na co go stać . Ja w chwili obecnej miałem do wyboru mieszkanie w mieście lub dom pod miastem , bo na dom w mieście jeszcze mnie nie stać. Patrząc na to, że mam rodzinę i male dziecko, wybrałem mieszkanie w mieście.
Bo­gaty płaci za to co ludzie z wyob­raźnią mają za darmo...

Wimen

Postautor: Wimen » 27 mar 2018 10:33

Długo mieszkałem w mieście, ale jednak postanowiłem sie przeprowadzic i kupilismy dom pod miastem. W przeprowadzce pomogła nam firma transportowa wiki bo mielismy naprawdę dużo bibelotów. Teraz mieszka sie nam lepiej i wygodniej.

Knook

Postautor: Knook » 29 mar 2018 11:39

Ja postawiłem na dom pod Krakowem. Długo zastanawialiśmy się czy zostać w mieście w bloku, czy szukać czegoś dalej od centrum, ale w spokojnej okolicy. Biuro nieruchomości ABC dom, z którym współpracowaliśmy znalazło dla nas bardzo korzystną ofertę domu w stanie deweloperskim i to był nasz wybór. Mieszka nam się bardzo dobrze.

kruppssa
Kontaktowanie:

Postautor: kruppssa » 29 mar 2018 15:28

Z kupowaniem nieruchomości tak właśnie jest! Niby wszystko ładnie, pięknie, a jak już zapłacisz, to się okazuje, że sąsiadka jest wariatką, samochody stoją w korkach, a park w okolicy to trzy drzewa przed sklepem spożywczym. Już tyle ofert odrzuciliśmy z mężem, że nie chciało nam się szukać dalej. Teraz pomaga nam https://www.homescanner.pl/cennik Nie płacimy im dużo, a oni sprawdzają dla nas całą okolicę i stan prawny mieszkania. W raporcie mamy wszystko o szkołach, przedszkolach, sklepach, komunikacji publicznej, a nawet opinie o sąsiadach i zarządcach nieruchomości.

kacper_dzik

Postautor: kacper_dzik » 01 kwie 2018 22:39

Zależy, czy pracujesz w mieście, czy za miastem :) Jednak osobiście raczej wolałbym nie przeprowadzać się gdzieś na wieś czy do małej miejscowości. Problemy z dojazdami, mniej czasu wolnego, itd...
Znalazłem ostatnio ciekawe apartamenty w Warszawie i chyba tam się rozejrzę :) Możesz sobie zobaczyć tutaj:http://artdecowola.pl/

Tyldka

Postautor: Tyldka » 05 kwie 2018 20:39

Zdecydowanie w mieście, ale zawsze lepiej w spokojniejszej dzielnicy. Nie wyobrażam sobie mieszkać gdzieś na całkowitym uboczu, gdzie do wszystkiego trzeba dojeżdżać itd. itp. Chociaż rozumiem, że niektórzy cenią sobie takie odosobnienie i spokój. Sama kilka razy się już przeprowadzałam, no i nie należy to do łatwych zadań, szczególnie, że mam dość dużo gratów zawsze do przewiezienia. Radzicie sobie sami, czy też decydujecie się na wynajęcie firmy od przeprowadzek? Przyznam szczerze, że raz próbowałam to samodzielnie ogarnąć i nie szło. Stwierdziłam, że nigdy więcej i wolę zdać się na fachowców w tym zakresie. Jakby ktoś potrzebował to mogę polecić TDU - Przeprowadzki. Świetna i zorganizowana firma, która pozwala w szybki sposób uwinąć się z przeprowadzką, a ich kompleksowe usługi sprawiają, że nawet nie zauważamy, a wszystko mamy już wypakowane na nowym miejscu.

bluka

Postautor: bluka » 05 kwie 2018 23:18

Oczywiście że w mieście bo dojazdy potrafią człowieka wykończyć. Nie mówiąc już o większych możliwościach czy to edukacyjnych czy rozrywkowych.. po prostu w mieście mieszka się wygodniej. Sama niedawno wprowadziłam się do Wilanowa w Warszawie i jestem zachwycona okolicą. Duże miasto, wszystko pod nosem, do tego spokój i dużo zieleni... czego chcieć więcej? W znalezieniu takiej dobrej miejscówki pomógł mi pośrednik Eugeniusz Jaworski którego serdecznie polecam bo nasza współpraca ułożyła się naprawdę dobrze - jest rzetelny, kompetentny i przede wszystkim uczciwy. Zostawiam namiar do niego tel. 603 195 624 jestem pewna że się przyda

gorka2

Postautor: gorka2 » 23 maja 2018 21:41

Pod miastem – oczywiście jak ceni się spokój i ciszę i trochę więcej świeżego powietrza niż w dużych miastach ;) My kupiliśmy w Piasecznie w inwestycji Dom Marzeń i jest super i blisko do pracy, dzieciaki też nie narzekają :)

nosleep

Postautor: nosleep » 25 maja 2018 09:04

Moim zdaniem to kwestia indywidualna - jak ktoś lubi mieszkać w mieście to nawet przejeżdżający pod blokiem tramwaj nie będzie dla niego problemem :) Ja własnie szukam mieszkania w Warszawie. Fajną ofertę ma firma http://www.kasbuddevelopment.pl/ - w tym roku oddadzą nowe osiedle do użytku. Oferują duże, funkcjonalne mieszkania w spokojnej okolicy.