Ogród

bergi

Re: Ogród

Postautor: bergi » 28 cze 2017 16:00

Jeśli chodzi o ogród i jego aranżację, to moim zdaniem warto zaangażować firmę, która specjalizuje się w takich pracach jak projektowanie ogrodów, ogród wtedy nie tylko jest ładny, ale i funkcjonalnie przemyślany :) Moim zdaniem super sprawa :)

miczka

Postautor: miczka » 20 lip 2017 14:07

ja oprócz kwiatów mam wygospodarowane miejsce na warzywa i owoce. Mam np sałatę, borówki, porzeczki :) To świetna sprawa, polecam

spacal

Postautor: spacal » 22 lip 2017 15:00

A ja mam taką wydzieloną część w ogrodzie gdzie mamy mini altanę, kamienny grill i oczko wodne z http://gregbud.info/. W tej naszej strefie wypoczynkowej zwykle spędzamy pół wakacji.

orchidea74

Postautor: orchidea74 » 24 lip 2017 17:29

Czy do ogrodu nadają się tego typu drewniane skrzynki na owoce? Bardzo zależy mi na opinii bo widziałam tego typu skrzynki u przyjaciółki na balkonie i strasznie mi się spodobały. Ona miała w nich posadzone kwiaty, ja myślę raczej o ziołach.

ChrisRoe

Postautor: ChrisRoe » 24 lip 2017 18:00

Jakieś ogrody są też tutaj. Może poszukaj sobie, czy coś tam dla siebie znajdziesz. Generalnie jestem zdania, że warto szperać w różnych miejscach w Internecie z inspiracjami. Jest tego dość dużo, więc nietrudno coś dla siebie znaleźć :)
Trochę to trudno wytłumaczyć, ale nie jestem kompletnym psychopatą.

bluka

Postautor: bluka » 08 wrz 2017 21:49

Ja zawsze się inspiruję takimi blogami czy stronkami, bardzo bym chciała taki basen poliestrowy z pool-design.pl , cudnie wyglądają ogrody których centrum stanowi basen. Niestety nie jest mi to dane, ale kto wie co przyniesie przyszłość :)

moneygrabbing

Postautor: moneygrabbing » 10 wrz 2017 18:35

na wiosnę narcyzy i tulipany na lato koniecznie róże na jesień astry a przez cale czas kwitną aksamitki pelargonie werbeny petunie surfinie
www.moneygrabbing.co.uk - blog opisujący jak oszczędzać oraz jak zarobić
www.polishpower.co.uk/blog - blog dla ludzi przedsiębiorczych

elabarbara

Postautor: elabarbara » 12 wrz 2017 13:30

Hejka, a co myślicie o meblach ogrodowych i parasolach ? Macie w swoich ogrodach jeśli tak to jakie. Ja w przyszłym roku zabieram się za mój ogród bo niedawno się wprowadziłam do mojego nowego domu i się zastanawiam jakie kupić. Pomyślałam że już może będę się rozglądać za meblami bo może uda mi się kupić tanio. Parasole ogrodowe już widziałam i spory wybór :) Ma ktoś taki parasol ?

siko

Postautor: siko » 22 wrz 2017 20:28

Ogród był dla mnie zawsze miejscem relaksu jednak nie miałam czasu na jego pielęgnację i wygląda strasznie. Chciałabym to zmienić dlatego chciałabym zapytać czy znacie kogoś kto zajmuje się aranżacją ogrodów w Krakowie ? Zależy mi na tym by była to osoba/firma, która dobrze zna się na rzeczy :)

Ukraina,Kijow

Postautor: Ukraina,Kijow » 24 wrz 2017 22:07

Ukraina. Orzechy wloskie, laskowe 3 zl/kg w skupie sezonowym. Sklady dla dosuszania, grunty rolne, plon owocow na 1000ha mieszalnych lasow. Plantacja leszczyny, pasieka, sad, lak wzbogacony rodzajami traw pod pokosy siana. Czernihowski obw. Ziemia rolna pod uprawe, zaklad przetwarzania burakow cukrowych, zboza, warzyw. Sad towarowy o powierzchni 10ha na sprzedaz, wynajem. Plantacja leszczyny wielkoowocowej w formie krzewu niskopiennych drzewek z konarami po bylym kolchozie. Na terenie gospodarstwa polozona duza pasieka w celu zapewnienia lepszego zapylenia rzedow, uzyskania wyszych plonow, ulatwienia infrastruktury. Pomieszczenia dla dosuszania przed wysylka, pakowaniem. Dojrzale nieluskane orzechy wloskie w lupinie oraz laskowe do szybkiego luskania. Odmiany deserowe, przemyslowe osiagaja dojrzalosc zbiorcza od trzeciej dekady sierpnia do polowy pazdziernika. Plon owocow rozciagniety dookola na tysiace ha lisciastych zarosli mieszalnych lasow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina