Czy torby z nadrukiem to dobra reklama ?

kacpeeerek

Czy torby z nadrukiem to dobra reklama ?

Postautor: kacpeeerek » 20 sty 2017 15:07

Witam,

prowadzę mały sklep odzieżowy i chciałbym zainwestować w reklamę. Znajomy polecił mi torby z nadrukiem, bo rzekomo jest to bardzo dobry i efektywny nośnik reklamy - co sądzicie ?

martynaly1991
Kontaktowanie:

Re: Czy torby z nadrukiem to dobra reklama ?

Postautor: martynaly1991 » 22 lut 2017 17:40

Kolega bardzo dobrze doradził . Torby z nadrukiem to taka mała reklama firmy , myślę że warto zainwestować w taki rodzaj reklamy . Warto mieć swoje wizytówki , a dużo dają banery oraz reklamy w internecie .

Voria

Postautor: Voria » 30 maja 2017 14:08

Powiem ci że kolega podsunął ci bardzo dobry pomysł. Takie teczki firmowe mają sens przy prowadzeniu sklepu. Zawsze pozytywnie rozreklamują działalność. No i też wszystkim widzącym, nawet z daleka, twoje logo gdzieś tam zapadnie w pamięć. A im częściej je będą widzieć tym lepiej, taka prosta forma budowania świadomości marki. :D
Myślę że to może się udać ;)

Drukonet_pl

Postautor: Drukonet_pl » 01 cze 2017 11:23

Nadruki to generalnie bardzo dobry pomysł na reklamę naszej firmy, zarówno na koszulkach jak i kubkach czy torbach. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednią i dobrą drukarnię internetową która się tym zajmie, zapraszamy do nas na Drukonet.pl

bergi

Postautor: bergi » 28 cze 2017 16:04

Gadżety reklamowe dla firm są teraz przeróżne, ale faktycznie torby z nadrukiem to ostatnio popularna forma reklamy. Zadbaj tylko, aby ich jakość była w porządku, niektóre się strasznie szybko spierają.

OskarD.

Postautor: OskarD. » 29 cze 2017 11:40

Pełna zgoda, gadżety promocyjne to dobry pomysł, oprócz toreb ciekawe mogą być kubki do kawy szczelnie zamykane lub bidon na siłownie. Gdziekolwiek klient będzie korzystał z produktu to ktoś zwróci uwagę na logo twojego sklepu i potem wygoogluje. Możesz rozdać taki gadżet np przez konkurs na FB.

scuzo

Postautor: scuzo » 19 wrz 2017 09:33

Zawsze można zlecić zaprojektowanie teczki, tak samo jak torby przydatne rozwiązanie, na różnych spotkaniach biznesowych można rozdać właśnie te teczki, ja tak zrobiłem a swoje zamówiłem na stronie http://www.drukarnia-mone.pl/projekt-teczki/, doradzili mi profesjonalnie, myślę że design przyciągnął klientów, ponieważ dostałem kilka telefonów w następnym tygodniu na wykonanie zleceń

Kubajestem85

Postautor: Kubajestem85 » 19 wrz 2017 11:20

Warto zapoznać się z ofertą drukarni http://advmedia.com.pl/ - moim zdaniem mają bardzo dobre pomysły.

Brugy

Postautor: Brugy » 19 paź 2017 12:34

Oczywiście że takie torby to świetna reklama. Każdy spojrzy na nią, rzuci okiem. Jak będzie pomysłowa to zapadnie w pamięć takiemu kowalskiemu. A to już spory sukces. Do takich zadań świetna jest drukarnia Wrocław. Tak szybkich realizacji projektów jeszcze nie widziałem, jakby każda firma robiła wszystko tak jak trzeba i w takim tempie życie byłoby piękniejsze.

erosek30

Postautor: erosek30 » 23 paź 2017 08:23

Całkiem niezła forma reklamy. Widziałem wielokrotnie jak takie gadżety reklamowe są wręczane na konferencjach czy też na róznego rodzaju targach ( z okazji zakupów....).

Sugeruję zerknąć sobie do Openprint. Mają dobre ceny na tego typu gadżety. Ewentualine do hurtownii odziezy reflect
https://www.reflect.pl
Ostatnio zmieniony 06 lis 2017 12:26 przez erosek30, łącznie zmieniany 1 raz.