Jakie konto bankowe wybrać ?

popi6

Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: popi6 » 30 kwie 2018 18:45

Witajcie! Mam do Was pytanko , jaki bank polecacie dla firmy ? Chciałabym taki gdzie nie pobierają za wiele opłat i jest w miarę z przystępną ofertą dla firm .Sprawdzałam nawet jakie konto wybrać tam jest cale zestawienie kont i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie dobry bank ?

Terkolp

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: Terkolp » 03 maja 2018 13:14

Moim zdaniem wszystkie konta są takie same.

Bodler90

Postautor: Bodler90 » 04 maja 2018 11:08

Moim zdaniem powinnaś sprawdzić ofertę banku https://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,porownanie,6,9.html Wydaje się że 0zł prowizji za prowadzenie konta bankowego to bardzo dobra oferta, ale okazuje się że w większości przypadków, konta które pobierają opłatę są lepsze i bardziej opłacalne. Szczególnie jeśli robisz często przelewy, korzystasz z bankomatów oraz starasz się odłożyć pieniądze na wymarzone wakacje na Malcie, remont mieszkania, kupno samochodu czy też inne nasze marzenie. Zastanów się czy wolisz opłacić konto i móc do woli korzystać z darmowych przelewów, zerowej lub groszowej prowizji za korzystanie z obcego bankomatu, oraz często dołączonego konta oszczędnościowego na które możesz wpłacać i wypłacać środki kiedy tylko chcesz.

StefanKulpa
Kontaktowanie:

Postautor: StefanKulpa » 07 maja 2018 09:58

Obrazek

mary77

Postautor: mary77 » 07 maja 2018 22:43

Obecnie coraz więcej kont jest darmowych

Żaklina

Postautor: Żaklina » 10 maja 2018 14:55

Ja mam konto w ING już od wielu lat. Jak dla mnie to najwygodniejsza i najtańsza opcja jak na razie.

sarencia

Postautor: sarencia » 10 maja 2018 20:49

Ciężko powiedzieć bo opcji jest teraz na prawdę wiele. Ze swojej strony mogę podrzucić Wam stronę: http://finansemobilne.pl/ - znajdziecie na niej rady odnośnie zarządzania swoim własnym budżetem, a przy chęci założenia konta to dosyć istotna sprawa.

Billi

Postautor: Billi » 11 maja 2018 21:05

Obecnie jestem studentką i mam założone konto bankowe w MilleniumBank, konto dla studentów.

amadeuszet

Postautor: amadeuszet » 21 cze 2018 20:48

Nie mozna jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie poniewaz kazdy ma tam jakies inne preferencje. Tutaj na forum pisza ludzie bardziej skupiajacy sie na prowadzeniu wlasnego biznesu dlatego tez porusze w tym kierunku watek glowny. Moim zdaniem najwazniejsza rzecza w biznesie jest czas .. a czesto jest tak, ze tracimy go na zupelnie niepotrzebne kwestie zwiazane wlasnie z finansami oraz prowadzeniem konta w kiepskim jakosciowo banku. Mam tutaj na mysli oczywiscie pomoc na jaka mozemy z jego strony liczyc. Czasami nie warto oszczedzac .. to jest wlasnie jedna z tych lekcji. Jesli juz wybierac to od jednego z wiekszych bankow .. dla przykladu DeutscheBank ma swoj specjalny odzial https://www.eliteprivatebanking.pl/#/ specjalizujacy sie wlasnie takimi rozwiazaniami. W sieci mozna przeczytac same pozytywne opinie na ten temat .. takze moj znajomy posiada i nie ma na co narzekac.