Jakie konto bankowe wybrać ?

popi6

Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: popi6 » 30 kwie 2018 22:39

Witam serdecznie,
od jakiegoś czasu rozglądam się za kontem osobistym takim dla studenta . Czy bylibyście w stanie mi pomóc w wyborze banku? Sprawdzałem Sprawdzałem ranking kont bankowych i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie ?

Bodler90

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postautor: Bodler90 » 04 maja 2018 11:05

Fajną ofertę konta dla młodych znajdziesz na stronie https://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,konto-junior,96,9.html Młodzi ludzie często poszukują rozwiązań nowoczesnych i szybkich, dlatego cenią sobie aplikacje mobilne, przelewy na nr telefonu czy Facebooka oraz płatności zbliżeniowe i NFC. Niektórzy studenci wyjeżdżają za granicę w ramach Erasmusa czy podczas wakacji, w związku z czym wysokość opłat za przelewy SEPA czy możliwość założenia konta walutowego również może być istotna. Kupony rabatowe, różnego rodzaju promocje i programy moneyback są także mile widziane. Dostępność tego typu usług uatrakcyjnia konkretny rachunek, a jeśli dodamy do tego niskie/zerowe opłaty, otrzymamy najlepsze konto dla studenta.