Wybór okien oraz drzwi do nowego biura - Poznań

Sebastian33

Wybór okien oraz drzwi do nowego biura - Poznań

Postautor: Sebastian33 » 08 sie 2018 17:19

Witam,
Właśnie trwa budowa naszego biura i niedługo przyjdzie czas na montaż stolarki okiennej oraz drzwi, dlatego chciałbym się Was zapytać jakiej firmie warto będzie to zlecić? Zależy nam dobrze przeprowadzonym wymierzeniu, realizacji zamówienia oraz wykonaniu montażu. Czy macie może sprawdzoną firmę z Poznania?

MarekJol

Re: Wybór okien oraz drzwi do nowego biura - Poznań

Postautor: MarekJol » 10 sie 2018 13:23

Wiesz co myślę, że możesz zwrócić uwagę na ofertę firmy Domega, która mieści się właśnie w Poznaniu i naprawdę robi kawał dobrej roboty zarówno przy montażu jak i realizacji zamówienia. Profesjonalna obsługa, dobre ceny i terminowo wykonana praca :)

Adamus

Postautor: Adamus » 13 sie 2018 13:46

Zgadzam się :) My korzystaliśmy z ich usług i powiem szczerze, że pod względem przygotowanej oferty w Poznaniu są moim numerem jeden. Odpowiednio zestawiona oferta wyłącznie najlepszych producentów, dobre ceny oraz rzetelna i profesjonalna obsługa na której pomoc można liczyć w każdym aspekcie podejmowania decyzji zakupowej (dlatego jak komuś zależy na wsparciu specjalisty to Domega jest odpowiednim miejscem dla niego). Moim zdaniem, nie pożałujecie.

malex

Postautor: malex » 21 sie 2018 21:56

ja się zastanawiam nad oknam od http://cels.pl/ bo wydają mi się boskie. Zresztą mój kumpel teraz też się nad nimi zastanawia, bo ich oferta jest faktycznie interesująca. W jakich kolorach planujecie kupić okna? brąz nadal modny?

KacperR

Postautor: KacperR » 22 sie 2018 22:10

W tym zakresie akurat fachowcy są bardzo potrzebni, ponieważ okna muszą być perfekcyjnie zamontowane, aby z biegiem czasu nie pojawiały się problemy z nieszczelnościami, czy przeciekaniem oraz niewypełnieniem warunków gwarancyjnych. Na szczęście widzę, że poprzednicy już dobrze Ci doradzili, ponieważ sam jestem zdecydowanie za wyborem firmy Domega. Realizacja od samego początku do końca wykonywana rzetelnie i zgodnie z warunkami umowy.

Sebastian33

Postautor: Sebastian33 » 29 sie 2018 09:47

O dzięki wielkie za taki odzew :) Postaram się sprawdzić Wasze propozycje podczas weekendu, także jeżeli ktoś również ma dobre zdanie na temat firmy z której usług korzystał w tym zakresie to chętnie się o nich czegoś dowiem. Na razie widzę, że również powielacie pozytywne opinie moich znajomych, którzy także polecili mi Domega, no ale zobaczymy w sobotę, pozdrawiam!

Jarson

Postautor: Jarson » 26 wrz 2018 11:43

Super to daj nam znać w takim razie jak to wszystko poszło bo powiem szczerze, że również planujemy może jeszcze na jesień, albo wiosnę wymianę stolarki okiennej i drzwi, a że mieszkam w okolicach Poznania to na pewno byłaby to dla mnie duża wskazówka kogo wstępnie wziąć pod uwagę.

msobczak

Postautor: msobczak » 04 paź 2018 12:11

Zawsze można też przykleić naklejki na drzwi :) Możliwości jest naprawdę dużo. Polecam rzucić okiem na tego typu naklejki na drzwi: https://stikero.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-drzwi-195.html. Wtedy Twoje drzwi do biura będą na pewno jedyne w swoim rodzaju.

Poleczka.M

Postautor: Poleczka.M » 17 paź 2018 11:46

W temacie drzwi i okien do biura warto skontaktować się z firmą BROS z miejscowości Buk / k. Poznania. Firma BROS jest cenionym producentem okien plastikowych i drzwi PCV - wszystko w dobrych cenach.

Adamus

Postautor: Adamus » 22 paź 2018 07:09

Moje zdanie na ich temat na pewno się nie zmieniło, dlatego pozostaje przy Domega która na pewno będzie w stanie realizowawać zlecenia na odpowiednio wysokim poziomie. Z resztą przekonaj się sam, a wystarczy tylko sprawdzić ich salon aby już się przekonać co do ich profesjonalizmu.